Rüyada Oklava Görmek

Rüyada Oklava Görmek
13 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.286 kez okundu.

Rüyada oklava görmek, yolculuk olarak yorumlanır. Rüyasında kısa bir oklava gören kişi kısa bir yolculuğa işaret eder. Birkaç saatlik bir yolculuk olabilir. Günü birlik gezilere katılabilirsiniz. Canınız sıkılıp arabanıza binip birkaç saatlik bir yere yolculuk yapabilirsiniz. Görülen oklava uzunsa uzun bir yolculuğa çıkılabilir. Uzakta olan bir tanıdığı ziyarete gidebilirsiniz. Yolculukların gündemde olduğu bir dönem.

Rüyada Oklava Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada oklava

Rüyada oklava görmek, kötü dua olarak yorumlanır.Rüyada oklava gören ve birinin kendisine oklava ile vurduğunu gören kişi birinden kötü dua alacaktır.Size kızan biri size beddua edebilir. Kötü enerjilerin olduğu sözler duyabilirsiniz. Kızdırdığınız biri sizin canınızın acıtmak için size beddua edebilir. Kötü enerjilerle karşılaşacağınız bir dönem olarak yorumlanabilir.

Rüyada Oklava Görmek Ne Demek ?

Rüyada oklava, başkasına söylenecek söz anlamına gelir. Rüyada oklavayla birine vurduğunu gören kişi başkası ile ilgili düşüncelerini açıkça söyleyecektir. Sizi kıran birine çok net olacaksınız. Kırıldığınızı dile getireceğiniz anlamına gelir. Karşısındakine karşı çok dürüst olacaksınız ve düşüncelerinizi korkusuzca söyleyeceksiniz. Rüyada oklava sallayan kişi bazı gereksiz cümleler sarf edebilir. Konuşmalara dikkat edilmesi gerekir. Rüyasında oklava ile hamur açtığını gören bir kişi, üretkenliğini kullanarak hayatında önemli değişiklikler yapacak demektir. Bu sayede başarıyı yakalayacak ve ardından hayalini kurduğu hayatı yaşayacak demektir. Aynı zamanda rüyasında oklavaya hamur yapıştığını gören bir kişi, zor zamanlar geçirecek ve bu dönemden kurtulmak için çok çabalayacak demektir.

Rüyada Oklava

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oklava görmenin anlamı ve oklava rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git