Rüyada Ok Görmek

Rüyada Ok Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 788 kez okundu.

Rüyada ok görmek, tehlikeli bir dönem olarak yorumlanır. Rüyada ok gören kişi tehlikeli bir durum içinde bulunabilir. Farkında olmadan bazı tehlikelerle karşılaşabilir. Rüyasında ok attığını gören kişi tehlikeyi uzaklaştırmak için bazı atılımlar yapacaktır. Doğru bir hareket tüm tehlikeyi ortadan kaldıracakken eğer doğru adım atılmazsa  tehlike daha da büyüyecektir. Önemli olan biraz düşünüp doğru adımlar atmaktır.

Rüyada ok görmek ne anlama gelir ?rüyada ok görmek

Rüyada ok görmek, bazı mesajların alınması olarak yorumlanır. Rüyada birisinin ona ok attığını gören kişi o kişiden bazı haberler alacaktır. Okun kendisine geldiğini gören kişi bazı kişilerden ummadığı anda bir mesaj alacaktır. Bazen söylenen sözler boş gibi gözükse de bize bazı şeyler anlatmak ister. Böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Söylenen sözlerin ne anlam içerdiğini düşünebilirsiniz.

Rüyada ok görmek ne demek ?

Rüyada ok, rüyada ani tehlikeler olarak yorumlanır. Rüyada ardı ardına ok attığını gören kişi gelen tehlikeden kurtulmak için birçok önlem almak isteyecektir. Bazı önlemler tehlikeyi uzaklaştırmak için faydalı olabilir. Bu dönemde tedbirli ve kontrollü olmada fayda var.Dikkatli davranılırsa tehlikeden kurtulunacaktır. Rüyasında ok gören bir kişi, hiç beklemediği bir anda beklemediği bir kişiden destek görebilir ya da tam tersine beklemediği bir kişiden büyük bir darbe görerek büyük bir çöküntü yaşayabilir. Rüyasında ok gören bir kişi, yeni haberler alabilir ve bu haberler sizin bir süre kafanızı karıştırabilir. Rüyasında ok gören kişi tedbirli olarak büyük kararlar almalıdır.

Rüyada ok

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ok görmenin anlamı ve ok rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git