Rüyada Oğlumun Zayıfladığını Görmek

Rüyada Oğlumun Zayıfladığını Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 363 kez okundu.

Rüyada oğlumun zayıfladığını görmek ne anlama gelir ? Oğlunuzun kısa bir zaman içinde tüm dertlerinden ve kuruntularından kurtularak hayatında yeni bir sayfa açacağını gösterir. Oğlunuzun rüyanızda birden bire büyük ölçüde zayıflaması, üstündeki maddi yüklerden kurtulup rahatlayacağına da delalet eder. Bunun yanında eğer oğlunuzun bildiğiniz uzun süreli ve ciddi bir hastalığı var ise, bu hastalığından kısa bir süre içinde kurtulabilir. Rüyada birisinin zayıfladığını görmek, onun maddi ve manevi anlamda rahatlayacağına delalet eder. Bu kişinin iş sıkıntısı ya da maddi zorlukları var ise bunlardan kısa bir süre içinde kurtulur. Bu kişinin kafasını kurcalayan bazı konular olabilir. Bunlara tam bir netlik kazandırmadığı sürece yeni adımlar atmaktan çekinir. Çevresindeki insanlar tarafından duyacağı bazı sözler onun canını sıkabilir ve kısa süreli bir moral bozukluğu yaşayabilir. Bunları aşmak için de sizin desteğinize ihtiyaç duyacaktır.

Rüyada Oğlumun Zayıfladığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun zayıfladığını görmek, oğlunuzun kısa bir süre kendi kabuğuna çekilip düşüneceği ve önemli kararlar alacağı bir döneme gireceğini gösterir. Bu süreçten geçtikten sonra rahata erecek ve tüm sıkıntılarından da kurtulacak. Rüyada birinin çok zayıfladığını görmek, onun ile ilgili yeni bir şeyler duyacağınızı gösterir. Bu rüya çoğu zaman hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınızın da göstergesidir. Bu rüyayı gören bir kişi, oğlunun evlilik kararı aldığını öğrenebilir ya da bir iş değişikliği yapmak istediğini duyabilir. Bu önemli kararları alırken ailesini yanında görmek ister ve onlardan manevi destek bekler. Sakin ve huzurlu bir gelecek hayali kuran bu kişi, kendisine zarar verdiğini düşündüğü bazı kişileri de hayatından uzaklaştırabilir. Bu kişi, kendinde bir sürü kuruntu yapmış olabilir ve bunu başkalarına söylemekten muhtemelen çekiniyordur. Onun hislerini anlamaya çalışarak her zaman yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz.

Rüyada Oğlumun Zayıfladığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun zayıfladığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git