Rüyada Oğlumun Yürüdüğünü Görmek

Rüyada Oğlumun Yürüdüğünü Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 514 kez okundu.

Rüyada oğlumun yürüdüğünü görmek ne anlama gelir ? Şaşırtıcı olaylara, hayırlı kısmetlere, erişilecek kudretli günlere, iş hayatında yükselmeye, kazanılacak mal ve paraya, o dönemin bolluk ve bereket içinde geçmesine işarettir. Bazı tabirciler ise bu rüyaları kişiyi utandıracak durumlar, kötü bir halde bulunmak ve yapılacak hatalar olarak yorumlamaktadırlar. Şanslı bir dönemde olacaksınız ve özellikle yakın çevreniz başta olmak üzere şaşırtıcı olaylar yaşayacaksınız. Bu olaylar bir müddet devam edecek ve sonunda hayırlı durumlara neden olacak. Bunların yanı sıra çevreniz genişleyecek. Hayırlı kısmetler çıkacak ve güçlü insanlarla tanışacaksınız.

Rüyada oğlunun yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin kudretinin artacağına işarettir. Bu gücü hayırlı bir şekilde kullanarak sağlıklı ve güzel günler göreceksiniz. Elde ettiğiniz güç ve yaptığınız hayırlı işler sayesinde şana ve şöhrete kavuşacaksınız. Geleceğe yönelik harika tasarımlar, planlar ve projeler ortaya çıkaracaksınız. İş hayatında aldığınız yeni terfiler sayesinde hayatınızdaki kişilerin gözünde de yükseleceksiniz ve sizde gözle görülür değişiklikler meydana gelecek. Bu hayırlı farklılıklar, insanların size her daim gülümsemesini sağlayacak.

Rüyada Oğlumun Yürüdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun yürüdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin zorlanmadan mal varlığı elde edeceğine, kazandığı helal paranın kişiye hayır getireceğine ve oluşan mal varlığı sayesinde bu kişinin çok geniş topluluklara ulaşabileceğine delalettir. Hayırlı işler yaparak elde ettiğiniz mal varlığınız sayesinde, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hayal ettiğiniz her şeyi kolayca elde edebileceksiniz. Bu tür rüyaların bazen de olumsuz yorumları olabilmektedir. Girdiğiniz farklı ortamlar içinde utanmanıza neden olacak olaylar meydana gelebilir, kötü bir hal içerisine düşerek sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. İyi niyetli bir insansınız. Düşünce olarak temiz olsanız bile anlık olarak yapabileceğiniz hatalar yüzünden belirli bir müddet kötü düşüncelere kapılabilirsiniz. Bu fikirler yüzünden bir süre mutsuzluk içerisinde kalabilirsiniz.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Yürüdüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayşegül DEMIR dedi ki:

    Rüyamda oğlum doğum gününe 2 gün kala yürüyordu biz uyuyorduk eşimle oğlum bana anne diyerek seslendi uyanıp ona baktığımda yürüyordu bu ne demek peki.

Sayfa başına git