Rüyada Oğlumun Yüksekten Düşmesi

Rüyada Oğlumun Yüksekten Düşmesi
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.510 kez okundu.

Rüyada oğlumun yüksekten düşmesi ne anlama gelir ? Genellikle kötü bir şey olacağına yorulmaz. Rüyada sıkça yüksekten düştüğünüzü görebilir ve düşüyormuş gibi de hissedebilirsiniz. Bu sık sık insanların yaşadığı bir durumdur. Başka birisinin düştüğünü görmek ise, hayatınızda hızlı bir değişim yaşanabileceğinin göstergesidir. Bu rüya, genellikle bir olayda birden bire bir karar aldığınızın da göstergesidir. Kimi zaman bu karar sizi olumsuz yönde etkileyebilir ve ani aldığınız bu karardan pişman olabilirsiniz. Oğlunun yüksekten düştüğünü gören bir kişi, oğlunun geleceği ile ilgili kaygılar duyuyor demektir. Bu kaygılarının ise boşuna olduğunu kısa zamanda görecek ve rahatlayacaktır. Yüksek bir yerden düşme hissi yaşamışsanız yüzünüze yakın zamanda bir gerçeğin çarpılacağını ve bu sayede sarsılacağınızı gösterir. Hayatınıza aldığınız ve çok güvendiğiniz kişilerin size yaptıkları bir yanlış sizi düşündürebilir.

Rüyada Oğlumun Yüksekten Düşmesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun yüksekten düşmesi, bastırdığınız korkularınızın yeniden gün yüzüne çıkacağının da göstergesidir. Bu nedenle bir süre zor zamanlar geçirebilirsiniz. Size yakın olan insanları seçerken iyice düşünmeniz gerekir. Bu insanların ne kadar güvenilir olup olmadığını bir daha düşünmelisiniz. Çevrenizde yüzünüze gülüp arkanızdan dedikodunuzu yapan birçok insan olabilir. Bu insanlara sırrınızı vermemeli ve onlardan olabildiğince uzak durmaya özen göstermelisiniz. Çok sevdiğiniz bir yakınınıza bir şey olduğunun haberini alabilirsiniz. Bu haber sizi derinden etkileyebilir. Bu nedenle öncelikle soğukkanlılığınızı korumanız gerekir. Yeni bir iş için adım atmaya hazırlanıyorsanız adımlarınızı daha dikkatli atmaya özen göstermelisiniz. Yolunuza taş koymak isteyen insanlar her zaman olabilir. Bu insanların niyetini bilmeden onlarla sırrınızı paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Çevrenizdeki iyi niyetli insanlarla menfaat için yanınızda duran insanları birbirinden ayırmaya özen göstermelisiniz. Sevgiliniz ile bu dönemde ciddi tartışmalar yaşayabilir ve sarsılabilirsiniz. Fakat sevginizin gücü hepsini atlatmanıza yardımcı olacak.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Yüksekten Düşmesi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Nedim dedi ki:

    Rüyamda oğlum lunaparkta eğlenirken yüksekten düşüyor. Yanına koşarak gittiğimde yerde yatıyordu başının altında kan vardı ve gözünün biri morarmıştı. ALLAH’IM BU RÜYAMI HAYIRLA SONUÇLANDIR.

  2. Omer yilmaz dedi ki:

    Rüyamda eşim balkonda ağlıyordu kapıda ambulans vardı eşim oğlumuzun düştüğü söyledi ağlayarak ben hızlı bi şekilde merdivenlerı çıkıyordum sonra uyandim

Sayfa başına git