Rüyada Oğlumun Yandığını Görmek

Rüyada Oğlumun Yandığını Görmek
13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 315 kez okundu.

Rüyada oğlumun yandığını görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin gerçek hayatta alacağı bir haberden dolayı çok ağlayacağı, içinin yanacağı ve çok üzüleceği anlamını taşır. Bu üzüntü rüya sahibini daha çok üzüp harcayarak bilinç altına iyice iner. Psikolojik olarak görülen bu rüya türleri, gerçek hayatta acı bir haberle karşılaşır. Bu haber yakın çevresindeki hasta birisinden veya hane içinde hasta birisinden gelebilir. Rüya alimlerine göre bu tarz rüyalar direkt olarak psikoloji ile alakalıdır. Rüya sahibinin gerçek hayatta karşılaşmış olduğu stres ve sıkıntıları temsil eder. Hane içindeki huzursuzluklar, tartışmalar rüya sahibini önemli ölçüde etkileyebilir. Bazı durumlarda da böyle rüyalar astroloji ile yakından alakalıdır. Galaksi ve gezegenlerin hareketleri insanlara ve insanların taşımış olduğu burçlara yansır. Bu da bireyleri psikolojik olarak etkiler. Bilinç altı çabuk etkilenen bir unsurdur. Her türlü stres ve sıkıntı durumları bilinç altını etkilediği gibi rüyayı da otomatik olarak etkilemiş olur. Burç, astroloji gibi şeyleri yakından takip eden kişiler rüya bilimi ile de yakından ilgilenirler.

Rüyada Oğlumun Yandığını Görmek Ne Anlama Gelir ? 

Rüyada oğlumun yandığını görmek, rüya sahibinin canını sıkan bir olayın meydana geleceğine, keyfinin kaçacağına ve aile içindeki huzursuzlukların da ortaya çıkacağına işaret eder. Rüya bilimi ve bilimcilerine göre, psikolojisi kötü ve negatif enerjili insanlar kendilerini çok yorgun hissederler ve sürekli olarak gergin halde yaşarlar. Bu gerginlik hem kendilerine, hem çevrelerine hem de aile içi ilişkilerine yansıyarak bireyi rüyada içinden çıkılmayan durumlara sokabilir. Rüya alimlerine göre bu rüyalar olumsuz rüyalardır ve herkese anlatılmaması gerekir. Herkese anlatılan rüyalar olumsuz ise negatif enerjiniz daha çok artar ve kendinizi kötü hissedersiniz. Bu nedenle olumsuz rüyaları alanında uzman kişilere sağlıklı bir şekilde anlatmanız gerekir.

Rüyada Oğlumun Yandığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun yandığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git