Rüyada Oğlumun Yağmurda Islandığını Görmek

Rüyada Oğlumun Yağmurda Islandığını Görmek
17 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 296 kez okundu.

Rüyada oğlumun yağmurda ıslandığını görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin gerçek hayatta bereketli kazancı olan yeni bir işe gireceğine işaret eder. Bazı din alimlerine göre ise, Allah’ın sevdiği kulları arasında olduğuna ve kendisini rahmeti ile bağışladığına ve dünya nimetleri ile ödüllendirdiğine işaret eder. Rüyada şiddetli yağmurda ıslanmak, bireyin gerçek hayatta yapmış olduğu hatalardan ders aldığını, bu hatalar sayesinde kötü durumlara düştüğünü ve çevresi tarafından desteklenmediğini, kendi çabaları ile eski seviyesine veya durumuna gelebildiğini temsil eder. Rüyada ıslanmak, bazı islam rüya tabircilerine göre gerçek hayatta günahlarından arınmaya, bağışlanmaya ve sağlıklı bir hayat sürmeye işaret eder. Rüya tabircilerine göre bu tarz rüyalar rüya sahibinin çok bereketli, cömert bir insan olmasını temsil eder. Bu bereket ve bolluk çevresindeki herkes tarafından bilinecek niteliktedir. Bu nedenle de bu tür rüyalar rüya tabircilerine göre çok olumlu ve hayırlı rüyalardandır.

Rüyada Oğlumun Yağmurda Islandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun yağmurda ıslandığını görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanları çok sevdiğine ve onlara dürüstlükle sadık kaldığına işaret eder. Ayrıca hem iş hayatında hem de aile hayatında çok mutlu ve huzurlu günler geçireceğini temsil eder. Rüya sahibinin gerçekten kalbinde kötü niyetler beslemediğini ortaya çıkaran bu tür rüyalar bilinç altında olmasından bağımsız olarak kişinin karakter özelliklerini yansıtarak ortaya çıkarır. Rüya tabircileri bu rüyaları yorumlarken çok motive olurlar ve olumlu yorumlar rüya sahibini de mutlu eder. Böylelikle sorunsuz olarak hayatına devam eder. Rüyada görülen yağmur asit yağmuru şeklinde ise, işleyebileceğiniz büyük günahların habercisidir. Ancak yine de gördüğünüz rüyayı birebir gerçek hayatınız ile bağdaştırmamanız gerekir. Bağdaştırdığınız takdirde hayatınızı kısıtlamış ve rüyanıza göre yaşamış olursunuz bu durum da sizi olduğunuzdan daha fazla gergin yapabilir.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Yağmurda Islandığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hsolak dedi ki:

    Rüyamda uzakta olan dokuz yaşında ki oğlumu gördüm beraber annemgilin oraya gidiyoruz ama yerde kar var oğlumun elbiseler ı ıslanmıştı bazen de oğlum ağlıyordu ruyamı yorumlar mısınız lütfen teşekkürler

Sayfa başına git