Rüyada Oğlumun Vurulduğunu Görmek

Rüyada Oğlumun Vurulduğunu Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 661 kez okundu.

Rüyada oğlumun vurulduğunu görmek ne anlama gelir ? Alacakların tahsil edilememesinden ötürü mali açıdan zorlayıcı bir sürecin içinde bulunmak anlamına gelmektedir. Bir müddet devam edecek bu sıkıntılı dönemin ardından yapılacak olan yeni iş atılımlarıyla birlikte maddi durumunuz tekrar yüksek bir dereceye ulaşacak ve yaşamayı hayal ettiğiniz rahat günlere erişeceksiniz. Bunun yanı sıra maddi olarak başkalarını imrendirecek bir varlığa kavuşmanız da mümkündür. Ayrıca bu tür rüyalar daha geniş bir hane sahibi olmak için verilen emeklerin, hayırlı sonuçlarının alınacağına da işaret eder. Bu sonuca ulaşma yolunda ticari ilişki içine girdiğiniz iyi niyetli ve varlıklı kimseler de size yardımda bulunacaktır. Maddi zenginliğiyle tanınan akrabalarınız ile ortak olabilir, bunun getirisi olarak da parasal manadaki düzensizlikler kısa bir müddet sonra son bulabilir.

Rüyada Oğlumun Vurulduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlunun vurulduğunu görmek, onun etrafında art niyetli kişilerin olduğu mesajı da vermektedir. İki yüzlü insanların oğlunuzun hakkında yapacakları dedikodulara, iftiralara ve kötülüklere yönelik bir işaret olabilir. Ancak siz, evladınıza karşı iyi muamelede bulunacaksınız ve ona sıkıntılarını atlatması için her manada destek olacaksınız. Bazen de bu tür rüyalar, rüyayı gören kişinin insanlara maddi manevi yönden zarar vermesine ve onlara kötülükte bulunmasına delalet olabilmektedir. Size ve ailenize karşı hilekar ve iki yüzlü yaklaşan insanlar tarafından tehdit edileceksiniz. Bu tür rüyalar çevrenizde bulunan, dost görünümlü düşmanların varlığına işarettir. Bu nedenle dikkatli ve uyanık olmanızı tavsiye ederiz. Ancak üzülmeyin! Hem siz hem de oğlunuz kimse var olan nefsi öldürerek ahirete yönelip dünyevi işlerden zamanla uzaklaşacaksınız. Bu sayede hem iç huzurunuz artacak hem de hayırlı işler yapacaksınız. Sizdeki ve ailenizdeki olumlu ameller sayesinde art niyetli insanlardan zarar görmeyeceksiniz. İki yüzlü olan bu insanlar ne sizi ne de ailenizi rahatsız edemeyecek.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Vurulduğunu Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nur dedi ki:

    Kuzenimin yanına yemek götürüyoruz fakat inşaat olan bir binanın boş arsasına sonra ilerisi ağaçlık ağaçlarun tepesinde ayılar vardı sonra koşarak arabaya geliyoruz bahçeli evimiz var kuzenim polis gerçekte rüyamdada sivil fakat polis tabancası yanında. Neyse eve gelip büyük 2 metre yi aşkın demir kapının hem üstünü kilitliyoruz hemde altını fakat ayı geldiğinde demir kapının boyu sıra sıra merdiven misali küçülüyor yanyana. Sonra ayı küçük bölümden içeri girmeye çalışıyor ben iki çocuğumu önü açık tuğladan yapılmış garajın içine girdiriyorum. Sonra kuzenime vursana diyorum ayıyı vuruyor fakat bir sima vardı bir adam ayı yere düştükten sonra silah çekip ateş atıyor. Oda mermi bana geliyor du kendimi yere attım fakat garjdaki büyük oğlum 4.5 yaşındaki oğlumun ıhhh demesiyle koştum bir baktım delik var tam karnının orada birde üst boyun bölgrsinde karnındaki yerden iki mermi gümüş rengibde çıktı boyun bölgesinde çıkmadı sonra kanamaya başladı mermi delik kısmın orada belirgin bir şekilde kendisi duruyordu ben mermiyi alıp elimle bezle bastormaya başladım sonra kucağıma alıp hastaneyeee diye bağırdığımda uyandım.

Sayfa başına git