Rüyada Oğlumun Vurularak Ölmesi

Rüyada Oğlumun Vurularak Ölmesi
6 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 99 kez okundu.

Rüyada oğlumun vurularak ölmesi ne anlama gelir ? Rüyada bir kişinin öldüğünü görmek o kişinin ömrünün uzun olacağına delalettir. Rüyada bir kişinin vurulduğunu görmek o kişinin veya rüya sahibinin başına bir dert açılacağına, bir belaya bulaşacağına delalettir. Rüyada oğlunu görmek, oğlunuzla ilgili bir haber alacağınıza yahut oğlunuzla aranızda yaşanacak bir soruna, oğlunuzun işlediği bir günahın size malum olacağına delalettir. Oğlunuzun vurularak ölmesi, oğlunuz hakkında bir haberin yakın çevrenizde patlama etkisi yaratacağına, fesat insanlar tarafından dedikodusunun yapılacağına, oğlunuza nazar değeceğine delalettir. Oğlunuzun hayırlı işlerde yer alacağına, hayırlı işlere vesile olacağına, çevresindeki insanlara yardımının dokunacağına, tanıdık ya da tanımadık kimselere yardım eli uzatacağına ancak sırtından vurulacağına delalettir. Rüyada oğlunuzun vurulması sizin veya oğlunuzun iyi niyetinin suistimal edileceğine işaret eder.

Rüyada Oğlumun Vurularak Ölmesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun vurularak ölmesi, nasıl yorumlanır? Başka bir rivayete göre, oğlunuzun sizin arkanızdan iş çevirdiğine, oğlunuzun sizin başınıza açılacak bir belada parmağı olduğuna, oğlunuzun haneye vereceği zarara, oğlunuzdan gelecek ihanete yorumlanır. Bu rüya başka bir rivayete göre ise oğlunuzun çok sıkıntılar çekeceğin, sizden yardım isteyecek duruma düşeceğine ancak bunu size söylemeye çekineceğine delalet ederi. Eğer rüyada gördüğünüz oğlunuz askerliğini yapmamışsa askere gideceğine, şuan askerliğini yapmaktaysa izne geleceğine veya askerliğinin yakın zamanda biteceğine, askerliğini daha önce yapmış ise askerlikle bir durumun tekrar gündeme geleceğine, oğlunuzun mesleği askerlik ise önemli bir terfi alacağına ya da bir operasyona katılacağına ve bu operasyonda yaralanacağına delalettir. Rüyada gördüğünüz oğlunuzun kendi silahı varsa silahla ilgili hukuki bir sorun yaşanacağına, bir cezanın oğlunuzun üzerine yıkılmaya çalışılacağına bununla birlikte oğlunuzun suçlu durumuna düşürülerek çok sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Rüyada gördüğünüz oğlunuz vefat etmiş ise sizden dua beklediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Oğlumun Vurularak Ölmesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun vurularak ölmesi görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git