Rüyada Oğlumun Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Rüyada Oğlumun Uyuşturucu Kullandığını Görmek
13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 540 kez okundu.

Rüyada oğlumun uyuşturucu kullandığını görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin gerçek hayatta bağımlılık derecesinde sevdiği ve sadakatla bağlı olduğu insanları temsil eder. Rüya sahibi bu rüyaya göre gerçek yaşamında, son derece cömert, dürüst, saygı ve sevgi dolu bir insan olarak geçer. Bazı tabircilerine göre, rüyada uyuşturucu kullanmak rüya sahibinin gerçek hayatta vazgeçemediği davranışlarını simgeler. Gerçek hayatta vazgeçilemeyen davranışlar aslında bireye zarar veren ve bireyin hayatını olumsuz yönde etkileyen davranışlardır. Rüyada madde bağımlılığı veya uyuşturucu kullanan birisini görmek, güzel olay şeylere sırt dönmeye, çevresinden destek görmemeye işaret eder. Bazı rüya alimlerine göre, rüya sahibinin gerçek hayatta bağımlılığının dışında sımsıkı tutunduğu şeylerden arkasına bakmadan kaçması anlamına da gelebilir. Bazı rüya alimlerine göre ise, rüya sahibinin gerçek hayatta kendini gizlemiş olan yakın çevresindeki düşmanlara işaret eder. Birey bu tür rüyalarda kendini korumayı içgüdüselleştirir. Kişisel koruma rüya yorumcularının rüyayı anlatmasına ve yorumlamasına göre yapılır. Birey kendini çevresinden koruması gerekiyor ise yine çevresinde alanında uzman kişilere danışarak bunu yapması gerekir.

Rüyada Oğlumun Uyuşturucu Kullandığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun uyuşturucu kullandığını görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta adil ve hayırsever birisi olduğuna işaret eder. Birey, görmüş olduğu rüyalara bağımlı kalmadan hayatına devam etmeli, pozitif düşünmelidir. Görmüş olduğu her rüyayı gerçek ile bağdaştırması bireyin psikolojisini bozabilir ve bilinç altını da oldukça etkiler. Psikoloji bireylerin veya insanlığın var oluş noktasında en önemli etkendir. Bu nedenle görülen rüyanın temelinde psikolojinin ta kendisi yatar. Bu bilgilere ek olarak, astroloji ve rüya bilimi ile ilgilenen insanlar görülen rüyaların burçlarla ve dönencelerle bire bir ilgisi olduğunu da anlatır. Rüya yorumu ve rüya, astroloji hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu bilimle ilgilenen kişilere sorabilirsiniz.

Rüyada Oğlumun Uyuşturucu Kullandığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun uyuşturucu kullandığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git