Rüyada Oğlumun Tutuklandığını Görmek

Rüyada Oğlumun Tutuklandığını Görmek
6 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 367 kez okundu.

Rüyada oğlumun tutuklandığını görmek ne anlama gelir ? Gerçek hayatta başarılı bir kişiye, istediği mertebeye ulaşmaya, çevresindeki kişiler tarafından takdir edilmeye işarettir. Rüya sahibinin darlıktan sonra feraha çıkmasına, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya alimlerine göre, farklı olarak kedere, sıkıntıya, zor duruma düşmeye, çevresinden destek görmemeye işaret eder. Tutuklanmak kelime anlamı ile kötü, olumsuz bir durumu simgelediği için bireyleri de negatif olarak etkiler. Yakın çevresinde tutuklanmış birisinin olması bireyin bu olayları uzaktan da olsa yaşayarak etkilenmesine, bilinç altına istemsiz bir şekilde itmesine neden olur. Yakın çevrenizde cinayet, hapis, tutuklanma gibi durumlar varsa bu durumlar sizi etkilediği için hiç oğlunuz olmasa bile bu tür rüyalar görebilirsiniz. Böyle rüyaları herkese anlatmamanız gerekir. Rüya alimlerine göre tutuklanmak, ferahlık anlamına gelir. Veya tam tersi bir durum olarak yakalanma kararı çıkan birisi için siz etkilendi iseniz rüyanızda görmeniz çok normaldir.

Rüyada Oğlumun Tutuklandığını Görmek Ne Anlama Gelir ? 

Rüyada oğlumun tutuklandığını görmek, ayrıca sağlıklı bir bireyin sağlığını yitireceğine, hastalık ve sefalete, dibe düşmeye de işaret eder. Tutuklanma, vurulma gibi rüyalar bireye negatif enerji verdiği için gerçek hayatta da bireyi tedirgin edebilir. Rüyada polis tarafından tutuklandığını görmek, işleyeceği yüz kızartıcı suçtan dolayı aranmaya ve yakalanarak utanmaya da işaret eder. Rüyada tutuklanarak hapse götürüldüğünü görmek yakın çevreden birisinin hastalanacağına, ölüm haberi alınacağına ve başa gelecek kötü bir olaydan dolayı üzülmeye işarettir. Rüya alimleri bu tür rüyaları derinlemesine dinleyerek yorumlar. Bireye yön gösterici tavsiyeler verebilir. Bu nedenle görülen kötü rüyalar herkese anlatılmamalı ve dilden dile dolaşmamalıdır. Herkese anlatılan rüyanın anlamı ve hayrı kalmadığı gibi negatif enerjisi aynı zamanda herkese yansıyabilir. Bu nedenle rüya tabirinden anlayan insanlara rüyanızı anlatmanızda fayda var.

Rüyada oğlumun tutuklandığını görmek, rüya sahibinin kısa zamanda beklemediği bir anda çevresinden alacağı müjdeli habere işaret eder. Bu müjdeli haber günlük yaşamla ilgili olabilir veya bir hastalık, hastalığa bulunan tedavi haberi olabilir. Rüya sahibinin yakın çevresinde hane içinde veya dışında böyle bir haber alınacağı veya böyle bir kişi söz konusu ise rüya sahibi bu rüyayı dikkate almalıdır. Rüyada tutuklanma veya hapse girmeyi görme, bazı rüya ve din alimlerine göre ise rüya sahibinin gerçek yaşamında, çevresinin desteklemediği işlerle uğraşacağına ve sevimsiz bir hale düşeceğine işaret eder. Rüyalar rüya bilimcileri tarafından çeşitli kategorilere ayrılır. Görülen her rüya gerçek hayatta bir anlam ifade etmediği gibi, bazı durumlarda görülen rüyalar gerçek hayat için uyarıcı nitelik taşıyabilir. Bunu anlayabilmek için, bireyin öncelikle rüya bilimi ile yakından ilgili olması gerekir. Rüya alemi çok değişik unsurları içinde barındırır. Bu nedenle de rüya yorumlama ve detaylandırma rüya bilimci, yorumcuları tarafından kolaylıkla yapılır. Rüyada oğlumun tutuklandığını görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında yaptığı kötü işlere ve bu işlerden pişmanlık duymasına, çevresinden manevi olarak destek istemesine, ancak insanları geçmişte kırdığı ve üzdüğü için beklediği desteği bulamayacağına ve yalnız kalacağına işarettir. Tutuklanmak kelime itibari ile içinde bir veya birden fazla suç unsurunu barındırdığı için insan psikolojisinde de olumsuz bir duygu durum faktörüne sebep olur. Rüya sahibinin gerçek hayatta hapis veya tutuklanma durumu var ise sürekli olarak bu durumlarla uğraştığı için ister istemez birey farkında olmadan günlük tüm sıkıntı ve stresi birleşerek bilinç altına iner. Rüyada bireyin karşısına çıkarak gün içinde yaşadığı durumları hem beyine tekrar ettirir hem bireyin sürekli olarak hatırlamasını sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git