Rüyada Oğlumun Saçında Bit Görmek

Rüyada Oğlumun Saçında Bit Görmek
30 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Rüyada oğlumun saçında bit görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin etrafında ona yük olan çıkarcı kişilerin olduğunu gösterir. Dedikodunuz da yapılıyor olabilir. Bu yüzden gerçek arkadaş ve dostlarınızı ölçüp tartmalı, iyi seçmelisiniz. Aksi halde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu tür rüyalar ailenizde meydana gelen huzursuzlukları ve geçim problemlerini de gösterir. Geç gelecek ancak hayırlı olacak bir habere ve üzerinden gelinmesi gereken sağlık problemlerine işarettir. Rüya sahibi bir işte çalışıyorsa patronu ile bir sorun yaşayabilir. Öğrenci ise derslerini ihmal edebilir ve sınıfta kalabilir. Bu yüzden dikkatli olmalı ve bu uyarıyı dikkate almalısınız. Öte yandan bu tür rüyalar elinize yüklü bir para geçeceğini ve iş konusundaki şansınızın da artacağını göstermektedir. Terfi edebilirsiniz ya da ortaklarınızdan tek başınıza bir iş kurabilirsiniz. Bu süreçte borçlanabilir ve bir müddet sıkıntıya düşebilirsiniz. Endişelenmeyin, kısa sürede kendinizi toparlayacaksınız ve işleriniz yoluna girecek.

Rüyada Oğlumun Saçında Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun saçında bit görmek, uzun zamandır düzene girmeyen maddi problemlerin yavaş yavaş geçmesi anlamına gelmektedir. Olgun bir aile büyüğünün desteğiyle çok daha iyi yerlere geleceksiniz, ekonomik açıdan ayrıcalık elde edileceksiniz. Eğer düzenli çalışır ve gayret ederseniz maddi anlamda sahip olduğunuz olanaklar bir hayli genişleyecek. Tanınan ve güvenilir biriyle iş kurup başarı sağlayabilirsiniz. Parasal kaynaklarınızın artması ile hayırlı işler yaparak olumlu sonuçlar almanız mümkün. Bu tür rüyalar aynı zamanda maddi yönden geniş imkanlara sahip bir akrabadan yardım görmeye ve bu sayede ile ekonomik açıdan yaşanılan sıkıntıların yavaş yavaş azalarak sona ermesi anlamına da gelmektedir. Öte yandan bu tür rüyalar rüya sahibinin geçmişe yönelik bazı konular yüzünden sevgilisi ya da eşiyle tartışacağı ancak yakınların araya girerek seferber olması ile bu durumun düzeleceği anlamını da taşımaktadır. Böylelikle sevdiğiniz insanla aranızdaki mutluluk ve huzur bir hayli artacak demektir.

Rüyada bit görmek, genellikle iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada bitin görüldüğü saç temiz ve düzenli ise berekete, helal kazanca, hayırlı evlada ve kısa zamanda beklediğiniz bir olayın gerçekleşeceğine delalet eder. Eğer rüyada görülen bitin bulunduğu yer pis, kirli ve dağınık bir ise hayatınızın bir anda olumsuz yönde değişmeler göstereceği, sefalete düşüleceği veya sevilen bir akrabanın veya komşunun başının derde gireceği şeklinde yorumlanır. Rüyada gördüğünüz bit birden fazlaysa, rüyada bit sahibi kişinin ileride o kadar çok insana yardım edeceği, birçok insanın da ondan yardım beklediği şeklinde yorumlanır. Eğer gördüğünüz bit bir tane ise, rüyada bit sahibi kişinin ileride aile kurma, eş seçme ve evlilik aşamasında birçok zorluklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada görülen bit yakalanıp öldürülüyorsa size art niyet besleyen, arkanızdan kuyunuzu kazan bir yakının veya akrabanın eninde sonunda kazdığı kuyuya kendinin düşeceğine delalet etmektedir. Rüyada bit öldürmek düşmanlarınızı yenip zafere ulaşmak, erdemli birisi olmak , çevreniz tarafından sevilip sayılan biri haline geleceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen bitin yakalanmaya çalışılması fakat elde kaçırılması, büyük bir kazancın elden çıkacağına, ayağınıza gelen bir fırsatı tepmeye, hayırlı bir işi görmezden gelip umursamamaya yorulur. Rüyada biti yakalayamayan kişi bolluk içinde sefalete düşebilir, birikmiş parasını kaybedebilir. Rüyada bit görülen saçı temizlemeye çalışmak başınız dertte ise o derdi yeneceğinize, refaha ve rahata ereceğinize, beklediğiniz güzel olayların önüne açmaya, düşmanlarınızı bir bir yenmeye delalet etmektedir. Rüyada saçta bit görmek, çok yakın zamanda sevdiğiniz bir insanla mal, mülk, eşya konusunda zıtlıklar yaşayacağınız ve onunla birtakım tartışmalar olacağına fakat bu bu zorlu durum karşısında çok geçmeden haklı çıkmaya, çözüm bulmaya delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git