Rüyada Oğlumun Namaz Kılarken Görmek

Rüyada Oğlumun Namaz Kılarken Görmek
24 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 232 kez okundu.

Rüyada oğlumun namaz kılarken görmek ne anlama gelir ? Biz insanlar uyurken bazı rüyalar görebiliriz. Bu rüyalar kimi zaman o günün etki altında kalıp bilinç altımıza yatan olaylarla ilgilide olabilir. Bazen de hiç aklınıza gelmeyen şeylerden de oluşabilir. Kimi zaman da gördüğümüz rüyalar bize bir işaret ya da çağrıdır.

Rüyada erkek evladınızın namaz kıldığını görmek kimi yorumculara göre hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin hayatında olan sıkıntılarının azalıp son bulacağına ve ferah, mutlu bir hayata kavuşacağına delalet eder. Rüyada gördüğünüz kişi dini anlamda olan görevlerini aksatmayan, inançları uğruna hayatını adayan kişi ise onun Allah katında niyetlerinin gerçekleşeceğini de işaret edebilir.

Rüyada Oğlumun Namaz Kılarken Görmek Ne Anlama Gelir ? 

Rüyada oğlumun namaz kılarken görmek, o kişinin fakir insanlara yardım etmesi gerektiğini, sadaka vermesine ve anne babasının dualarını almaya ihtiyacı olduğunun da bir işaretidir. Bütün uğraşların sonunda istediği yerlere geleceğine, zorlukları aşıp huzura kavuşacağına, hastalıklı ise hastalığından en kısa zamanda kurtulacağına, borçlu ise borçlarını ödeyebileceğine yorumlanır. Kimi yorumcularımıza göre de evladının namaz kıldığını görmek o kişinin kötü bir yola başvurduğuna ve hemen o yoldan geri dönmesi gerektiğine işaret eder. Eğer hayatında kötü olaylar var ve dini görevlerini yerine getirmiyor ise dinine dört elle sarılması gerektiğine, namazın üstünde durup tövbe etmesi gerektiğine ve elini Rabbine açmasını da işaret ediyor olabilir. Eğer ki kişi yaptığı hatalara tövbe etmiş ise yapmış olduğu bütün günahlarından arındığına ve Allah katında tövbesinin kabul edildiğine de yorumlanır. Rüyada bir annenin evladına namaz kıl demesinden sonra namaz kıldığını görmesi de o evladın hayırlı bir evlat olduğuna ve anne sözünün ona iyi anlamda getirileri olduğunu gösterir. Rüyada babanın bir erkek evladının namaz kıldığını görmesi de kimi yorumcularca evladıyla beraber getirisi olan hayırlı bir işe birlikte başvuracaklarına ya da evladın babasının ona önermiş olduğu hayırlı görevleri yerine getirdiğini de işaret eder

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git