Rüyada Oğlumun Menisini Görmek

Rüyada Oğlumun Menisini Görmek
4 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 109 kez okundu.

Rüyada oğlumun menisini görmek ne anlama gelir ? Sıkıntı ve gayret göstermeden kazanılan mülke, ticari anlamda kazançlı atılımlar yapacağına, güzel maaşa, hayatınızdaki güzel uğraşlara, salih ve hayırlı bir arkadaşa, hayatını sakin yaşayacağına, aşk veya evlilik hayatının iyi gittiğine, sevdikleriyle ve dostlarıyla mutluluğa, ferahlığa, yetenekli bir kimseye, zengin bir tanıdığa, şan veya şöhrete kavuşmaya yorulmaktadır. Rüyanızda erkek menisi görmek tabiri, bir diğer yoruma göre ise kötü niyetli bir kimseden zarar görmeye, fakirliğe, iş hayatında değer kaybetmeye, sorumluluktan dolayı rahatsızlık hissedeceğine, ferahının ve rahatının bozulacağına, zorluğa düşmeye işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre, erkek sperm görülmesi rüya sahibinin çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı iyiliğe, yardım alarak hak edilen hayra, hayalini kurduğu ve çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği zenginliğe, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu zafere, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu paraya da yorulmaktadır.

Rüyada Oğlumun Menisini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun menisini görmek, sürekli olarak gelen nakit paradır. Oğlundan meni çıktığını gören kişi için meydana çıkacak maldır. Rüyasında oğlunun menisini gören kimse başkasının zor şartlarda sahip olduğu mala kavuşur. Bu kişi evli değilse kendinin veya oğlunun kısa süre sonra evleneceğini ve hayırlı evlatlar sahibi olacağını gösterir. Rüya sahibi oğlundan aynı zamanda su çıktığını da görmesi rüya sahibi için hastalıklı bir çocuğa delalettir. Çıkan su kırmızı ise, oğlunuzun ömrü kısa olur. Çıkan su, siyah ise, doğacak çocuk ailesine birer faydalı evlatlar olur. Bazı rüya tabircilerine göre, meni, emniyet ifade eder. Bundan dolayı meni çıktığını gören kimse, arzusuna ve hayallerine nail olur. Meni aktığını gören kimsenin arzu ettiği bir şey varsa yerine gelir. Bazen meninin çıkması, rahata veya çok mala ve sırları gizlemeye veya çocukların ölmesine işarettir.

Rüyada Oğlumun Menisini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kızımın ceza evine girdiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git