Rüyada Oğlumun Kuyuya Düştüğünü Görmek

Rüyada Oğlumun Kuyuya Düştüğünü Görmek
18 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 330 kez okundu.

Rüyada oğlumun kuyuya düştüğünü görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin gerçek hayatta girişeceği işlerin düzensizliği nedeni ile başarısızlık ile sonuçlanacağına, çevresindekileri üzeceğine ve destek göremeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi rüyasında kuyu görüyorsa bilinç altında yatan iç sesini dışarıya duyuramadığının da bir kanıtıdır. Rüya sahibinin gerçek hayattaki pişmanlıklarını ortaya çıkaran bu tür rüyalar, bireyin cesaretsiz oluşunu, bir işe girişmeden önce başkalarına da danışması gerektiğini üzerinde sorumluluk olarak hissettiğini temsil eder. Aslında bu tür rüyalar rüya aleminde gizemini her şekilde korur. Gerçek hayat için değerlendirilmesi pek mümkün değildir. Yine de görülmüş olan bu rüya herkese anlatılmamalıdır. Herkese anlatılan bu tür rüyalar özelliğini kaybeder. Gerçek hayatta gerçekleşecek korkusu ile bireylerin psikolojisi alt üst olarak daha kötüye gidebilir. Rüyaların üzerinde çok fazla durulmaması gerektiğini rüya tabircileri de vurgular. Çünkü gerçek hayat için tam olarak bir anlam ifade etmez. Rüyayı tam anlamı ile yorumlayabilmek için en az rüyayı gören kişi kadar net ve detayları gözden kaçırmamış olmak gerekir.

Rüyada Oğlumun Kuyuya Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun kuyuya düştüğünü görmek, rüya sahibinin yaşayacağı pişmanlıklara işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre, uzaktan gelecek olan misafire, hiç beklenmedik iyi veya kötü bir haber alınması ile aile bağlarının sarsılacağına, bireyin bu dönem boyunca aile bağlarını düzeltmek için çok çabalayacağına işaret eder. Astroloji ve rüya bilimi, böylesine olumsuz rüyaları din alimleri ile birlikte inceler. Birbiri ile paralel olarak işleyen bu iki yapı insanlara rüya ve astroloji hakkında çeşitli şekillerde bilgi ve hizmet sunar. Hatta çoğu rüya alimi rüyanın dışında bir de astral seyahat adı verilen birey ve ruh ötesinde girişimler yaparak görülenleri anlamlandırmaya çalışır.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Kuyuya Düştüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. gulcan dedi ki:

    Ruyamda 16 aylik cocugumla yolda yürüyorum çocuk arkada bende telefonda konuşuyorduk bir arkama baktım cocugünün kafası kuya nun kapağı içik kafaşı çıkısmis tam da yanına doğru giderken içine dusdugunu gordum suyla beraber gitti

Sayfa başına git