Rüyada Oğlumun Kız Arkadaşını Görmek

Rüyada Oğlumun Kız Arkadaşını Görmek
19 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 380 kez okundu.

Rüyada oğlumun kız arkadaşını görmek ne anlama gelir ? Genel olarak bakıldığı zaman pek iyi bir şekilde yorumlayamamaktadır. Eğer ki rüya sahibi bir oğlu olduğunu ve aynı zamanda oğluyla beraber bir kız arkadaşı olduğunu görmüş ise, bu rüya rüyayı gören kişinin oğlunu kimse ile paylaşamadığını ifade eder. Aynı zamanda bu rüya yakın bir zaman içerisinde rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme giriş yapacağını göstermektedir. Aynı zamanda eğer ki bu rüyayı gören kişi bu sıralar hayatında bir takım değişiklikler yapmak istiyor ise kısa zaman içesinde içinde yer alan sıkıntıyı döküp rahatlayacağının ve bunun ardından yeni bir değişikliğe başlayacağını bu rüya bizlere göstermektedir.

Rüyada Oğlumun Kız Arkadaşını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun kız arkadaşını görmek, rüya sahibinin oğlunu başka birilerinden kıskanması olarak yorumlanmaktadır. Kısa bir süre sonra rüya sahibinin bir takım şeylerden rahatsız olacağına ve bununla birlikte hayatının çekilmez bir hak alacağını ifade eder. Fakat bu rüya bazı rüya tabirlerinden ise bahsettiklerim izden çok daha farklı bir şekilde yorumlanmaktadır. Bunlardan bir tanesine göz attığımız zaman, bu rüya rüyayı gören kişinin oğlunun mürüvveti için güzel şeyler istediğini ve oğlunun ilerleyen yaşlarda hayırlı bir kısmet ile yuva kuracağını ifade etmektedir. Aynı zamanda anne yada baba her kim ise bu rüyayı gören, oğlunun biran önce evlenmesi için dua eden ve oğlu için hayırlısını isteyen biri olarak ifade edilebilmektedir. Yani kısaca bir göz attığımız zaman bu rüya kimi yorumcu tarafından, rüyayı gören kişinin oğlunu paylaşamaz olarak yorumlanabilmesi gibi kimi yorumcu tarafından ise oğlu için hayırlı olan kısmeti beklemesi ve dua etmesi olarak yorumlanabilmektedir. Yorum olarak değişiklik gösterebilen bu rüyanın doğru tahminini rüyayı gören kişi kendisinden yola çıkarak bulması gerekmektedir.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Kız Arkadaşını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tuğba dedi ki:

    Rüyamda oğlumun kız arkadaşını gördüm ama topalliyordu ve birbirimizi tanimiyorduk sadece üzülerek bakmistim uyanınca hatırladım bu ne anlama gelir

Sayfa başına git