Rüyada Oğlumun Kaybolması

Rüyada Oğlumun Kaybolması
15 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 105 kez okundu.

Rüyada oğlumun kaybolması ne anlama gelir ? Rüyada oğlunuzu kaybetmişseniz bazı korkuların sizin içinizi kemirdiğine, korkularınızla yüzleşemediğinize, aileden birinin size yalan söylediğine, oğlunuzla ilgili bir sırrın ortaya çıkacağına, uzak bir yerden gelecek üzücü bir habere,kalp kıran bir dosta, oğlunuzun başında dolanan bir belaya, size kötülük yapmak isteyen bir düşmanınızın olduğunu yorulur. Bu rüya olumlu olarak da sıkıntılardan sonra gelecek güzel günlere, umutsuzluğun ardından yaşanacak sevinçli haberlere, oğlunuzun refaha erişeceğine yorulur. Bazı rüya alimleri sevdiğiniz birinden gelecek bir haber üzerine oğlunuz hakkında ummadık sözler duyacağınızı, bu sözlerden sonra oğlunuzla aranızın açılacağını ve uzun bir süre oğlunuz ile küs kalacağınızı bildirir. Rüyada bir şeyi kaybetmek genellikle kaybedilen şeye yeniden kavuşacağınızı müjdeler. Eğer oğlunuz kaybolmuşsa oğlunuzu yeniden bulacağınızı, aranızda yaşanan güzel olaylardan sonra eskisinden daha çok oğlunuza yakınlaşacağınızı, sizin ve oğlunuzun arasındaki bağın güçlü olduğunu ve bu güçlü bağın sonsuza kadar kopmayacağını bildirir. Kaybolmuş bir oğul bazen de kaybettiğiniz önemli bir ziynet eşyanın da bulunacağını gösterir. Sizin için kaybolan değerli bir eşyanın bulunacağına işarettir.

Rüyada Oğlumun Kaybolması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun kaybolması, psikolojik olarak ise şöyle yorumlanır. Hayatta en değer verdiğiniz varlık olan oğlunuz ile aranızda geçen olaylar yüzünden endişelenmiş ve onu kaybetmekten korkmuşsunuz. Bu nedenle de bilinç altınıza gereksiz korkular biriktirmişsiniz. Bu biriken korkular yüzünden rüyalarınız da oğlunuzu kaybettiğinizi görmüş olabilirsiniz. Size tavsiyem artık oğlunuz ile aranızdaki problemleri düzeltmeye bakın. Onu kucaklayın ve kaybetme korkusu yaşamayın. Bilin ki kaybeden inan kaybetmeyi düşünen insandır. Siz kaybetmek istemedikçe hep kazanacaksınız. İçinizdeki korkulara elveda deyin. Korkularınızın esiri olmaktan kurtulun. Korkmadan, endişe, kaygı duymadan içiniz rahat bir şekilde uyuyun. Güzel düşünün ki güzel rüyalar sizi bulsun. Rüyalarınız hayır olsun.

Rüyada Oğlumun Kaybolması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun kaybolması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git