Rüyada Oğlumun Kaçırılmasını Görmek

Rüyada Oğlumun Kaçırılmasını Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 504 kez okundu.

Rüyada oğlumun kaçırılmasını görmek ne anlama gelir ? İlk bakışta korkutucu gelebilir. Bu rüya size bir şeyler anlatmak istiyor olabilir. Oğlunuz bir süredir sizden uzaklaşmış ve kabuğuna çekilmiş olabilir. Bunun nedeni ise bazı gelecek kaygıları, maddi sıkıntıları ya da sosyal ortama ayak uyduramama gibi problemlerden kaynaklanıyor olabilir. Bu süreçte olabildiğince ona destek olmalı ve yardımcı olmalısınız. Bu rüyayı gören kişi, hiç beklemediği bir anda beklemediği olaylarla karşılaşabilir. Bu olaylar onu iyi ya da kötü yönde etkileyebilir. Fakat böyle bir durumda öncelikle sakin olmalı ve ne yapabileceğini düşünmelidir. Rüya sahibine hiç beklemediği bir anda beklemediği bir yerden bir iş teklifi gelebilir ya da eline yüklü bir miktarda para geçebilir. Bu süreçte karşısına çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelidir.

Rüyada Oğlumun Kaçırılmasını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun kaçırılmasını görmek, kimi zaman beklenmedik bir anda yaşanacak bir hastalığın habercisi olurken kimi zaman da kazanın habercisidir. Rüyayı gören kişinin üzerinde nazar olabilir. Kendisine dua okutması ferahlamasına yardımcı olacaktır. Çok güvendiğiniz birinin size olan sadakatsiz tavrına ve verdiğiniz sırrı başkalarına anlattığına şahit olabilir ve kendinizi kandırılmış hissedebilirsiniz. Kendinizi yalnız hissettiğinizde ve kimseye güvenmemeye karar verdiğinizde size uzanacak bir el çıkabilir. Bu eli sıkı sıkı tutup düzlüğe çıkmak için destek alabilirsiniz. Sizi bir konuda birisi korkutmaya çalışıyor olabilir. Bu kişilere fırsat vermemeli ve olabildiğince soğukkanlı ve öz güvenli bir şekilde kendi bildiğiniz yolda yürümeye devam etmelisiniz. Sizi seven insanları kırmak yerine kızgınlığınızın geçmesini beklemeniz gerekir. Sinirliyken söylediğiniz sözler, ileride sizin canınızı yakacak şekilde geri dönebilir ya da söylediklerinizden pişmanlık duyabilirsiniz. Bu nedenle bir şey söylemeden önce daha seçici şekilde düşüncelerinizi ifade etmelisiniz. Sizi mutsuz eden ne varsa hayatınızdan çıkarmalısınız.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Kaçırılmasını Görmek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Eyhane dedi ki:

    Rüyamda oglum kaybolmus ve birileri kacirildigini söylüyor bütün gece rüyamda onu ariyor be agliyorum biri siyah cuvalla götürmüs

  2. Hilal dedi ki:

    Rüyamda oğlumu evimden kaçırdılar aradık bulamadık kaciranlari çok ağlıyorum sesim kisiliyo konuşamıyorum uyudum uyandım aynı rüyayı gördüm yorumlarsaniz sevinirim

  3. aybuke dedi ki:

    Rüyamda oğlumu arıyorum hiç tanımadığım komşu oğlunu kaçırdılar çoktan öldürmüş ve gömmüşlerdir diyor bana bense deli gibi arıyorum inanmıyorum.

Sayfa başına git