Rüyada Oğlumun İşediğini Görmek

Rüyada Oğlumun İşediğini Görmek
2 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 364 kez okundu.

Rüyada oğlumun işediğini görmek ne anlama gelir ? Eksik zekata işaret olur. Özellikle borçlu olduğunuz dönemlerde zekat ve kurban vazifelerinizden kendinizi muaf hissetmiş olabilirsiniz. Fakat bu muafiyet esnekliği kalbinizde bir karartı oluşturmuş, içten içe duyduğunuz rahatlama hissi, maneviyat eksikliğine sebep olmuştur. Bu eksiklik sadece maneviyat ile kalmamıştır. Zira kazançlı olduğunuzu düşündüğünüz bu konu yüzünden bereketiniz azalabilir, maddi manevi zarara uğrayabilirsiniz. Genelde uğranan zarar, elde edildiği düşünülen kardan fazla olmaktadır. Bu sancılı oluşumdan kurtulmak adına tövbe edip, şahsınız ve aileniz için vazifelerinizi tez vakitte yerine getirmenizde fayda var. Oğlunuzun idrarının renginin koyu olması, aile büyüklerinin geçmişte bir adakta bulunup yerine getirmemesi anlamında olabilir. En yakın zamanda geçmiş borçlarınız için bir niyeti tamamlamanız faydanıza olacaktır. Öncesinde aile meclisi ile detaylı bir araştırma yaparsanız adak borçlu kişiyi bulabilirsiniz.

Rüyada Oğlumun İşediğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun işediğini görmek, eğer çocuğunuzun idrarı su kadar berrak ise tövbelerin kabulüne işaret olur. Çocuğunuzun avucunuza işemesi, miras kavgalarından kazançlı çıkacağınızı simgeler. Bu kazanç bazı kişileri memnun etmeyecektir. Tartışmalardan kaçınmanız yararınıza olacaktır. Oğlunuzun ayakta işemesi haberlerin uzun vadeli olması manasına gelirken, oturarak işemesi kısa zamanda beklediğiniz sonuçlara ulaşacağınıza rivayet edilir. İşenen bölgenin denize ya da herhangi bir akarsuya bağlandığına şahit olmak aile genişlemesine, çocuk sahibi olmaya yorumlanabilir. Çocuğunuzun bir etek ile tuvalete gittiğini ve çişini yaparken eteğini ıslattığını görmek aile dışı bir kavgaya karışmaya işarettir. Bu kavgada taraf olmaktan ziyade ara bulucu vazifesi görecek ve bu sayede çevresinde itibar açısından yükselme yaşayacaktır. Bu yükseliş ona kariyerinde bir takım dolaylı yollar ile kar olarak dönebilir. Planlanmış bir yurt dışı seyahati varsa iptali ya da ertelenmesi uzun vadede daha hayırlı olacaktır.

Rüyada Oğlumun İşediğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun işediğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git