Rüyada Oğlumun İçki İçtiğini Görmek

Rüyada Oğlumun İçki İçtiğini Görmek
19 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

Rüyada oğlumun içki içtiğini görmek ne anlama gelir ? Rüyayı gören kişinin çocuğu ile aralarında bir soğukluk oluşmasına ve bu soğukluktan dolayı ikili arasında aralarının açılmasına işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya ikili arasında oluşan soğuktan dolayı çatışmaların oluşacağına ve evin içerisinde uzun bir süre gergin anların meydana geleceğini bizlere söylemektedir. Bu gerginlik uzun bir süre boyunca devam edeceğinden dolayı ikilinin arasında düzelme umutlarının bu süreç sonucunda yok olacağını gösterir.

Rüyada Oğlumun İçki İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun içki içtiğini görmek, bir başka yoruma gören rüyayı gören kişi tarafından sağlıklı ve hayırlı bir ömrünün olacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda bu rüya bize rüyayı gören kişinin karakteri hakkında da bilgi vermektedir. Bu rüya yorumuna göre rüyayı gören her kim ise sabırlı bir yapıya sahip demektir. İşte bu sabrı sayesinde birçok şeyi aşarak huzurlu bir hayat geçirecektir. Aynı zamanda rüyayı gören kişi çevresinde yer alan bütün sevdiklerine sahip çıkan ve onları her zaman el üstünde tutan kişidir. Bu sayede de sevdikleri tarafından çok fazla sevilmiş olduğunu bu rüya bize mesaj olarak göstermektedir. Rüya sahibi oğlunun içki içmiş olduğunu görmüş ise bu rüya oğlu tarafından da yorumlanabilmektedir. Yani rüya sahibinin oğlu hayatında pişman olacağı bir şey yapmış ve şuan onun üzüntüsünü çekiyor demektir. Bu sebepten dolayıda oğlunun bu sıralar biraz huzursuz günler geçireceğini ifade etmektedir. Eğer ki rüya sahibinin oğlu çalışan, işinde gücünde olan bir oğlan ise mal açısından ufak bir zarara uğrayacağını söyleyebiliriz. Aynı zamanda rüyada görülen kişinin pişman olduğu bir konudan dolayı acı çekmesiyle beraber bu aralar bu pişman olmuş olduğu şeyden sürekli saklanıp ortalıkta pek fazla görülmeyeceğini bizlere ifade etmektedir.

 Rüyada Oğlumun İçki İçtiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun içki içtiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git