Rüyada Oğlumun Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada Oğlumun Hasta Olduğunu Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.524 kez okundu.

Rüyada oğlumun hasta olduğunu görmek ne anlama gelir ? Gerçek hayatta hastalık durumunuzun düzeleceğine ve sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir. Rüyada hastalık görmek bela musibet anlamına da gelir. Bazı alimlere göre hastalık bulaşıcı illet bir durum olduğu için rüyasında hastalık gören kişi gerçek hayatta sağlıklı ise hastalanacağına, hasta ise durumunun daha kötüleşeceğine işaret eder. Rüyada hastalığın şiddeti fazla ise gerçek hayatta da durumun tam tersi olarak bireyin çok sağlıklı olması anlamına gelebilir. Hastalık, insanların hayatında büyük bir alanı kapladığı için hastalık ve sağlık dengesi çok zor kurulur. Bu nedenle de sağlıklı kişiler sağlığını korurken hastalanmamak için çaba gösterir. Bu çabalar ister istemez bilinç altına yerleşerek rüyada bireyin karşısına çıkabilir.

Rüyada Oğlumun Hasta Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun hasta olduğunu görmek, rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına da işaret olabilir. Sağlıklı bir bireyin böyle bir rüya görmesi hanesinden veya dışarıdan alınacak bir hastalık haberine de işaret edebilir. Bu gibi durumlarda birey kendi sağlığı adına tüm koruyucu önlemleri almalı ve temkinli olmalıdır. Çoğu zaman rüyaların gerçek hayatta tam tersine çıktığı söylense de hastalık konusunda tedbiri elden bırakmamak gerekir. Rüyada hastalık ve hastalığın salgın yaptığını görmek uzun süre sonra alınan müjdeli bir habere işaret edebilir. Ayrıca hastalık rüya tabircilerine göre olumlu anlamda sağlığın güçlenmesi anlamına gelir. Gerçek hayatta hasta olan bireyler sürekli bu durumla uğraştığı için tedavi süreci yıpratabilir. Hastane ortamı bireyi olumsuz olarak etkileyebilir. Bu nedenle de birey yaşanılan durumu bilinç altına atabilir. Bilinç altı rüyada ortaya çıktığı için de bireyi farklı bir şekilde etkiler. Birey hasta ise bu rüya ile daha çok hastalanacağını düşünür. Ya da hastalığını yenerek sağlığına kavuşacağını düşünür.

Rüyada oğlunun hasta olduğunu görmek, zengin bir akrabaya, zorluklardan iyi duruma geçmeye, güvenli yaşamaya, zahmetsiz elde edilen mülke paraya, mal varlığına gelecek fazlalığa, istenilen ve hedefte olan başarıya ulaşmaya, huzura ve mutluluğa ermeye, sıcakkanlı genç bir yabancıya, malın temiz olmasına, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, hayırlı uğraşlar gerçekleşeceğine, ömür boyunca huzurlu ve mutlu bir hayat sürdüreceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin sağlıklı, keyif ve rahat bir hayata sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel günler geçireceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve huzur dolu bir hayat sürdüreceğine delalet eder. Rüyada oğlunun hasta olduğunu görmek, güçlüklerle kavuşulan servete, beklenen beceriye, yenilgiden sonra kazanılan şan ve şöhrete, zorluk çekerek ve emek vererek elde edilen gelire işaret eder. Rüya sahibinin işlerini yolunda gideceğine tabir edilir. Ömrün uzun olduğunu ve saygınlık elde edeceğinize yorumlanmaktadır. Eğer oğlunuz gerçek hayatta hasta ise hastalık durumunun düzeleceğine ve sağlığına kavuşacağını işarettir. Bazı alimlere göre hastalık kötü bir durum olduğu için rüyasında hastalık gören kişi gerçek hayatta sağlıklı ise hazırlanacağını, hasta ise durumunun daha da kötüye gideceğine işaret edebilir.

Rüyada oğlunun hasta olduğunu görmek, nadiren de olsa huzurun ve mutluluğun kaçacağına, fakirliğe, kötü niyetli bir kimse tarafından fenalık görmeye, yalancı bir akraba veya bir yabancıya, maddi zarara, zorluğa düşmeye işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin veya değer verdiği birisinin Allah yolundan ayrılacağına, sonunda pişmanlık duyup Allah yoluna geri döneceğine işaret eder. Bazen de bu rüya rüya gören kişinin bazı sıkıntılarının olacağına, kötü haberler alacağına ve moralinin bozuk olacağına işaret eder. Hatta olumsuz ve beklenmedik bir çok olay yaşayacağına ve kendisinin bu olaylardan sonra hiçbir zaman iyi hissetmeyeceğine delalet eder.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Hasta Olduğunu Görmek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Hatice dedi ki:

    Oğlum rüyamda küçük kulağının arkasında yara var hastanede yatîyor serum veriyorlar ben oğlumun yanına gitmek istedim ancak beni boşandığıım eşim beni kovaladığı için oğluma bakamıyorum ayrıca kızım rüyasında babası ve ben yanındaymışız karşı ‘daki evin çatısının çöktüğünü görüyor

  2. Gönül. dedi ki:

    Bu rüyayı bende gördüm yorumlarsaniz sevinirim

  3. Feride dedi ki:

    Rüyada oğlumun vücüdünda sulu sulu sivilceler çıkmış bende diyorum galiba su çiçeği çıkarıyor korkuyorum ben ya başka bişey diye lütfen yorumlayabilirmisiniz

Sayfa başına git