Rüyada Oğlumun Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada Oğlumun Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek
24 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 177 kez okundu.

Rüyada oğlumun erkek çocuğu olduğunu görmek ne anlama gelir ? Rüyada erkek çocuğu görmek, güvenilir olan dostluğa malik bulunmakta olduğuna ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygıyla karşılanmakta olacağına işaret etmektedir. Rüyada erkek bir çocuk görmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostluklara sahip olmakta olduğunuza ve çevrenizde saygı görmekte olacağınıza yorulmaktadır. Rüyada erkek çocuğunun görülmesi ayrıca müjdeli ve sevinçli haberler alınacağına işaret etmektedir. Rüyada bir oğlan çocuğunun doğduğunu gören kişi, üzüntü ve kedere düşebilir veya hastalığa yakalanabilir. Rüyada küçük bir oğlan çocuğunun sırtına yüklenmekte olduğunun görülmesi, üzüntü ve kedere düşmeyi ifade eder. Hamile olan bir kadın rüyasında bir erkek çocuğun doğduğunu görürse, o kadın kızla müjdelenecektir. Kız doğduğunu görürse, oğlan çocuğu ile müjdelenecektir. Bazı tabirciler ise erkek bir çocuğunuzun olacağını ifade etmektedir. Rüyada buluğ çağına erişmiş olan erkek çocuğun görülmesi, izzet ve kuvvete işaret etmektedir. Kur an okumayı önceden bilmekte olan birey rüyasında okula giden bir erkek çocuğu görürse, günahından tövbe etmesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada Oğlumun Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun erkek çocuğu olduğunu görmek, bazı tabirciler ise, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu görürlerse, dünyada erişeceğine ilerleme kat edeceğine, sıhhat, emniyet ve izzet durumuna işaret etmektedir. Küçük çocuklar görülürse, küçük ve basit üzüntü durumu yaşanacağına işaret eder. Kucağında bağırıp çağırmakta olan bir çocuğun olduğunu gören kimseler ise, ud çalmakta olacağına işaret etmektedir. Bazı tabircilere göre, oğlan çocuğu görülmesi mal, hanım ve birbiri ardınca çıkacak olan hayırlı haberleri işaret etmektedir. Genellikle insanın içerisinde kalan ukde olan bir şeyin gerçekleşebilmesi olarak da yorumlanmaktadır. Bekar bir kızın rüyasında erkek çocuğu görmesi dünya hayatında hayırlı ve kısmetli bir evlilik yaşayacağının habercisi olmaktadır. İş yaşantısında kötü gitmekte olan birinin rüyasında erkek çocuğu görmesi ise iş hayatında büyük bir yükseliş gerçekleştireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Oğlumun Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun erkek çocuğu olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git