Rüyada Oğlumun Elinde Bıçak Görmek

Rüyada Oğlumun Elinde Bıçak Görmek
18 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 140 kez okundu.

Rüyada oğlumun elinde bıçak görmek ne anlama gelir ? Bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin gerçek hayatta istediği şeylerin olacağına ancak bunun olması için biraz daha çabalaması gerektiğine işaret eder. Rüyada kesici delici alet görmek ve saldırıya uğradığını görmek, gerçek hayatta yine rüya sahibinin çevresinde var olan ve kendini gizleyen gizli düşmanlarına işaret eder. Rüyasında bıçak ile yaralandığını gören kimse tez zamanda güzel bir haber alır ve mutluluk gözyaşı döker. Bu tür rüyalar genellikle psikolojik olarak görülür. Savaş ortamında veya askerlerde psikolojik kökenli bir neden olan bu tür rüyalar herkese anlatılmamalı, mümkün ise geleneklere göre akan suya veya denize anlatılmalıdır. Eğer çevrenizde rüya tabiri yapabilen güvendiğiniz kişiler var ise hiç kimseye anlatmadan direkt olarak böyle kişilere anlatabilirsiniz. Ülkemiz geleneklerine göre eskilerden beri kötü görülen rüyalar akan suya veya bir nehire anlatılarak bireyin rahatlaması sağlanır ve böylelikle kötü düşünceler ve negatif enerji bireyin üzerinden uzaklaşmış olur.

Rüyada Oğlumun Elinde Bıçak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun elinde bıçak görmek, yakın zamanda beklemediğiniz bir kişiden olumsuz sağlık haber alacağınıza, keyfinizin kaçacağına ve bu kişi için harekete geçerek ona yardım edip destekleyeceğinizi temsil eder. Gerçek hayatta yakın çevrenizde böyle bir kimse yok ise endişelenmenize de gerek yoktur. Yine de bu tür rüyalar insanların aklına takılır ve tedbir almak isterler. Bu durum gerçek hayatta bireyi olumsuz bir şekilde de etkileyebilir. Motivasyonunu bozarak duygu durum dengesizliğini ortaya çıkarabilir. Hatta bazı bireylerde yapılan çalışmalar sonucunda kötü rüya görmemek için uyumadığı, uyumuş olsa bile çok hafif uykuda olduğu en küçük kabusta uyanarak çevresini kontrol ettiği ve kendini güvene almadan tekrar uyumadığı kanısına varılarak tedavi için yeni çalışmalara başlanmıştır.

Rüyada Oğlumun Elinde Bıçak Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun elinde bıçak görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git