Rüyada Oğlumun Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada Oğlumun Denize Düştüğünü Görmek
13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 384 kez okundu.

Rüyada oğlumun denize düştüğünü görmek ne anlama gelir ? Oğlunuzun ciddi bir sıkıntısı olduğunu ve bu sıkıntısından artık kurtulmak istediğini gösterir. Oğlunuzun size söyleyemediği ya da tek başına halletmek istediği bir derdi olabilir. Bu derdi onu çok bunalttığı için iyice agresifleşmiş olabilir. Bu süreçte yapmanız gereken tek şey oğlunuzun yanında olduğunu ona hissettirmek ve derdini sizinle paylaşmasını sağlamaktır. Oğlunuz, bir hata yapmış olabilir ve bu hatanın sonucundan doğan bedeli tek başına ödemesi gerektiğini düşüyordur. Bu nedenle onu sıkmadan ve incitmeden olayın gerçekte ne olduğunu anlamalı ve çözmesi için ona yardım etmelisiniz. Oğlunun denize düştüğünü gören kişi, oğlu ile ilgili çok güzel bir haber duyabilir. Rüyada görülen deniz, aynı zamanda bolluk ve bereket demektir. Denizin içine düşmek ise, çok paraya sahip olmak ya da maddi anlamda bir anda çok yükseleceğiniz bir girişimde bulunmak anlamına gelir.

Rüyada Oğlumun Denize Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun denize düştüğünü görmek, oğlunuz ile ilgili duyacağınız çok güzel bir habere delalet eder. Bu haber, sizi heyecanlandırabilir ve sizi çok mutlu edebilir. Bu rüya, aynı zamanda oğlunuzun tehlike altında olduğunun da göstergesi olabilir. Oğlunuz çevresindeki insanlarla diyaloglarında daha dikkatli davranmalı ve hiçbir sırrını başkaları ile paylaşmamaya özen göstermelidir. Oğlunuzun planladığı şeyler, bu süreçte sıra sıra gerçekleşebilir ve bu nedenle oğlunuz daha mutlu olacağı bir sürece girebilir. Oğlunuzun zaaflarından faydalanarak çıkar elde etmeye çalışan bazı insanlar olabilir. Bu insanlar oğlunuza zarar vermek için fırsat kolluyor olabilir. Bu nedenle hem sizin hem de oğlunuzun çok dikkat etmesi gerekir. Bu rüya oğlunuza nazar değdiğinin de göstergesidir. Bu nedenle onun için bir nazar duası okumanız onu önemli ölçüde rahatlatacak ve kem gözlerden koruyacaktır.

Rüyada Oğlumun Denize Düştüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun denize düştüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Denize Düştüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Uğur dedi ki:

    Rüyamda 2 yşındaki oğlum denize düşüyodu bende kurtarmak için denize atlıyorum çıkartmak istedikçe benide suyun içine çekiyor ikimizde boğuluyoruz açıklarsanız sevinirim

Sayfa başına git