Rüyada Oğlumun Damdan Düştüğünü Görmek

Rüyada Oğlumun Damdan Düştüğünü Görmek
12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 330 kez okundu.

Rüyada oğlumun damdan düştüğünü görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin gerçek hayatta, atlatacağı bazı kötü durumlara, sağlık durumunun bozulmasına, bir düşmana işaret eder. Düşmek, kelime anlamı olarak da kötü duyguları barındıran bir kelimedir. Gerçek yaşamda düşmenin her türlüsü tehlikeli ve ölümcül olabilir. Tehlikeli işlerde çalışıyorsanız, yüksek gerilim hattı, inşaat ve daha fazla iş gücü gerektiren işler günlük olarak sıkıntı stresle paralel bir şekilde devam eder. Bu tür sıkıntı, stres duygu durumları sizlerin bilinç altına yerleşerek rüyalarda düşme, çarpma gibi durumlar karşınıza çıkabilir. Bu tür rüyalar sizi korkutmuş ise herkese anlatmamanız gerekir. Dilden dile dolaşarak açığa çıkan rüya içeriği tüm gizemini veya sırrını, yorumlanabilirliğini kaybedebilir. Rüyanın olumlu veya olumsuz her türü bilinen kişiler tarafından yorumlanmalıdır. Böylelikle insanlar rahatlar ve buna yönelik önlemini alabilir, çevresine dikkat edebilir.

Rüyada Oğlumun Damdan Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun damdan düştüğünü görmek, gerçek hayatta gerçekten bir yerden düşebileceğinizi, daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini anlatıcı ve uyarıcı nitelikte olabilir. Bazı rüya alimlerine göre ise yüksek bir damdan düşmek, gerçek hayatta da işlerinin olumsuz olarak gelişeceğine, dibe batacağına ve yardıma ihtiyaç duyacağına işaret eder. Ayrıca rüyada düşmek, gerçek hayatta yükselmeye, terfi almaya veya çevresinde sevilen birisi olmaya da işaret eder. Bu tür rüyalar olumsuz gibi görünse de gerçek hayat için yorumlandığında olumlu bir şekle dönüşebilir. Rüyanızı detaylı bir şekilde hatırlamanız ve rüyadan anlayan alimlere anlatmanız içinizin rahatlaması için uygun bir davranış olabilir. Çevrenizde olan rüya alimlerinden bilgi ve yardım alabilirsiniz. Rüyalar ile ilgili kafanızı kurcalayan her türlü durumu danışarak içinizi rahatlatabilirsiniz. Bu tür durumlar gerçek hayatta yön gösterici olduğu gibi uyarıcı nitelikte de olabilir bu nedenle dikkatli olmalısınız.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Damdan Düştüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Adem berak dedi ki:

    Rüyamda oğlumla beraber damdan düşüyorduk anesine haber vermeye çalışırken babaannem namaz kılıyordı eşimle aram iyi olmadığı için eşim namaz kılan babaanneme terlikle sırtına bitane vuroyodu senin oğlun yüzünden kocam benle konuşmuyor diyordu

Sayfa başına git