Rüyada Oğlumun Çukura Düştüğünü Görmek

Rüyada Oğlumun Çukura Düştüğünü Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 328 kez okundu.

Rüyada oğlumun çukura düştüğünü görmek ne anlama gelir ? Geniş kapsamlı bir tabir gerektirebilir. Rüya alemi çok ilginç tecrübe ve yaşantıları beyne uykudayken aktarır. Uykunun hemen sonrasında görülen rüya gün içinde çeşitli düşüncelerin, bilinç altına atılan düşüncelerin ortaya çıkması ile oluşur. Rüya, güzel hülyalar ve edalar şeklinde yumuşak görünümlerle görülebilir. Aynı zamanda da çok yorulmaya çeşitli işlerde ve çeşitli yoğunluklarda çalışmaya bağlı olarak kabus şeklinde de görülür. Rüya konusu ile ilgili çeşitli rüya alimleri ve rüya tabirleri adı altında toplanan bilgiler kitaba çevrilerek insanların hizmetine sunulmuştur. Rüyada oğlunun çukura düştüğünü görmek gerçek hayatta var olan sıkıntıları rüyada ortaya çıkarır. Gerçek hayatta hata yapmaya ,sıkıntı ve zorluk çekmeye, akraba bağlarının zedelenmesine veya kopmasına neden olabilir. Birey bu konuda dikkatli ve temkinli olmalıdır.

Rüyada Oğlumun Çukura Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun çukura düştüğünü görmek, düşmek, çukur veya düştüğünde elini uzatmak gibi şeyler görmek bireyin sıkıntı çektikten sonra rahata ereceğine, üzerinde uzun bir süre uğraştığı işte beklemedik olumsuz sonuçlar alarak hüsrana uğrayacağına işaret edebilir. Rüyalara tam anlamı ile bağlanmamak gerekir. Çünkü çoğu zaman gerçeği yansıtmaz. Ancak buna rağmen insanlar içini rahatlatabilmek adına rüya tabiri ve rüya yorumcularına görmüş olduğu rüyayı anlatır. Rüyada geniş bir çukura düştüğünü ve o çukurdan çıktığını görmek uzun süre uğraştığı, streslendiği bir durum veya işte başarılı olarak mertebe atlayacağına, yükseğe çıkacağına ve çevresindeki kişilerin onu takdir edeceğine işarettir. Rüyada yardım alarak oğlunu çukurdan çıkarma oğlu ve anne ya da babanın arasındaki sevgi ve saygı bağının çok güçlü olacağına, oğlunuzu her türlü durumda destekleyerek ona güven vereceğinize işaret eder. Her görülen gerçeği yansıtmayabilir ancak bazı durumlarda görülen rüya yaşanacakların habercisi de olabilir.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Çukura Düştüğünü Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tuğba uzun dedi ki:

    Ruyamda eski is yerime gittigimi goruyorum cok acayip toprakli kisim var ve orayi uzun ama dar bir sekilde kazimislar bende yukardan bakiyorum asagida 3 yasindaki oglumu goruyorum cukura doğru yurumeye basliyor o esnada arkafasima sesleniyorum adem adem diye cocugu gorup tutsun diye ama beni duymuyor ve korktugum basima gekiyor oglum ayagi kayiyor ve cukura yuvarlaniyor sonrasinda anlayamadigim bir sekilde evde bukuyorum kendimi telefonla arayip arkadaslarima soruyorum arasa ne oldu hastaneye goturdunuzmu masil oldu falan filan bu arada ayrica 2. Cocuk dogurmusum yeni dikislerim yeni ve koşturup duruyorum bu sekilde ama arasi goremiyorum bir turlu ve uyandim sonunda acayip bir ruyaydi😢

Sayfa başına git