Rüyada Oğlumun Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada Oğlumun Çocuğu Olduğunu Görmek
24 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 132 kez okundu.

Rüyada oğlumun çocuğu olduğunu görmek ne anlama gelir ? Rüyada erkek çocuk görmek genellikle insanın içerisinde ukde olmakta olan bir şeyin gerçekleşmesi olarak yorumlanmaktadır. Bekar bir kızın rüyasında erkek çocuğunun olduğunu görmesi dünya hayatında hayırlı ve kısmetli bir evlilik gerçekleştirmesi durumunu gösterir. İş yaşantısı kötü gitmekte olan birinin rüyasında erkek çocuğu görmesi iş hayatında büyük bir yükselişin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Hasta birinin rüyasında erkek çocuğunu görmesi iyileşmeye işaret etmektedir. Bekar birinin bir erkeğin rüyasında erkek çocuğu görmesi ise evliliğe hazır olmakta olduğunu göstermektedir. Kundakta erkek çocuğun görülmesi başa gelmekte olan bir sorunun kısa bir süre sonrasında bertaraf olması olarak yorumlanmaktadır. Evli ve çocuğa olmayan bir kadının rüyasında erkek çocuk görmesi onun erkek çocuk istemekte olduğuna işaret etmektedir. Rüyada erkek çocuğun ağlıyor olarak görünmesi ise kötüye yorumlanmaktadır. Üstü kirli bir erkek çocuğun görülmekte olması ise yakında birinin size ihanet etmekte olduğunu göstermektedir. İhanet edecek kişinin de yakınınızda olması muhtemel olacaktır.

Rüyada Oğlumun Çocuğu Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun çocuğu olduğunu görmek, rüyada erkek bebek görmekte olan kişi yakın bir zaman sonrasında müjdeli bir haber alacaktır. Rüyada erkek bebeğin olduğunu görmekte olan kişi aynı zamanda kötü işlerin düzeleceğini ve umulmadık bir yerlerden toplu bir para eline geçeceğini işarete eder. Eğer görülmekte olan erkek bebek çirkin ise, sıska ve zayıfsa bu dedikodu ve ortaya çıkacak olan kötü habere işaret eder. Yaşlı ve hasta birisinin rüyasında erkek çocuğu görmesi ecelinin yakın olmakta olduğunu belirtir. Görülmekte olan erkek bebek dolgun ve sevimliyse aile saadetinin daim ve kaliteli olmakta olacağına sıkıntı var ise kısa sürede sonlanacağını ifade eder.

Rüyada uzun saçlı erkek çocuğu görmek, yıllarca sürecek olan bolluğun ve her alanda bereket içerisinde olunmasını ifade eder. Rüya sahibinin hayatında yer alan her detayın önceden düşünülerek adım atılacağının, ailesinin geleceğini hazır etmesinin konusunda gecesini gündüzüne katarak çalışılacağının ve evliliğinde yüzünün gülmekte olacağını ifade eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git