Rüyada Oğlumun Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyada Oğlumun Çıplak Olduğunu Görmek
12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 315 kez okundu.

Rüyada oğlumun çıplak olduğunu görmek ne anlama gelir ? Ferahlığa çıkmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin evlilikle ilgili fikirleri değişecek, yeni bir insanla tanışacak ve evlilik için ilk adımı atacaktır. Aynı zamanda sıkıntılarının son bulacağına ve muradına ereceğine tabir edilir. Rüyada birini çıplak görmek mutsuzluk umutsuzluk ve keder halinde olan bir kişinin bunlardan kurtulup hak ettiği sevinçli, mutlu, neşeli ve umutlu bir hayatı sahip olacağına işaret eder. Rüya gören kişi normalde de mutlu bir hayata sahipse hayatındaki imkanları daha da iyiye gidecek, daha mutlu olacaktır. Eğer ki rüyanızda bilmediğiniz bir mekan veya bilmediğiniz bir ortamda iseniz ya da etrafınızda farklı insanlar varsa onlarla konuştuğunuz belirli bir konuda belli bir yerde kötü duruma düşeceğinize, rezil olacağınıza yaptığınız hareketlerin çevrenizdeki insanlar tarafından yapılacak hareketler olacağını gösterir.

Rüyada Oğlumun Çıplak Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Çıplak gördüğünüz kişinin vücudu güzel ise günahlardan kurtulma ya veya hayırlı bir insan olmaya, hayatının geri kalanını maddi ve manevi yönden rahat olacağına işarettir. Eğer çıplak gördüğünüz kişinin vücudu çirkin ise hayırlı bir insanken kötü ve hayırsız bir insan olacağına çok günah işleyeceğine ve bu günahlarından dolayı maddi ve manevi olarak mutsuz olacağına delalet eder. Kirmani demiştir ki: “Rüyada kendisini çıplak ve bir iş için soyulmuş görmek, eğer bu iş dine ait ise hayra ve ibadete batıl olmaya delalet eder.” Rüyada bir mescitte soyunduğunu görmek günahlardan soyunmaya ve tövbe etmeye işaret eder. Bir kadının kendisini çıplak görmesi iyi alamet değildir. Eğer evli ise boşanır veya bir başka musibete neden olur.

Rüyada oğlumun çıplak olduğunu görmek, çok istediğiniz bir şeyin yakın zamanda gerçekleşeceğine, birinin size verdiği sözü tutmasına, sanatsal olarak bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarını size sonuna kadar açılacağına işarettir. Rüya sahibinin oğlu ile ilgili sorunlar yaşayacağına, sorunların bitmeyeceğine aksine artacağına, rüya sahibinin zor bir karar vermesi gerekeceğine aynı zamanda bulunduğu yerden ayrılarak başka bir şehre göç edeceğine hükmedilir.

Rüyada Oğlumun Çıplak Olduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun çıplak olduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git