Rüyada Oğlumun Cinsel Organını Görmek

Rüyada Oğlumun Cinsel Organını Görmek
19 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.158 kez okundu.

Rüyada oğlumun cinsel organını görmek ne anlama gelir ? Rüyayı gören kimsenin tez vakitte çok paraya kavuşacağına, sağlık sorunları yaşayacağına, maddi anlamda asla sıkıntı çekmeyeceğine, ancak sağlığını tez vakitte getireceğine işaret eder. Rüya sahibinin mutlu bir hayat sahibi olacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, hayatta canını sıkan olayların çözüme kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin toplumda saygın bir kişi olacağına, çevresinde itibarının artacağına ve bu saygınlığını daima koruyacağına delalet eder. Rüyada görülen erkeğin cinsel organı mal evlat ve ömre yorumlanır bu cinsel organın gören anne veya baba evlat ve malının çek olmasına yorumlanır. Rüya sahibinin eline hiç ummadığı bir yerden mal ve para geçer. Rüyada erkek cinsiyet organı görmek evlat mal ve şöhretle yorumlanır. Rüyada oğlunun iki veya daha çok cinsel organı olduğunu görmek mal ve çocuklarının ve mülkünün fazla olmasına işaret eder. Cinsel organının biri tarafından kesildiğini görmek mal ve mülkün elden çıkacağına, çocuğu olmayacağına işaret eder. Eğer oğlunun cinsiyet organı kuvvetsiz ise halk arasında itibarının azalacağına işarettir. Cinsel organın büyüdüğünü gören kimse eğer bir devlet adamı ise kudret ve itibarı artacağına, eğer esnaf veya tüccar ise malının ve ticari işlerinin güzel olacağına, fakir ise orta halli bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Oğlumun Cinsel Organını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun cinsel organını görmek, rüyayı gören insanın kötü günler geçireceğine, sıkıntı içinde yaşayacağına, oğlunuzun cinsel organını görmeniz oğlunuzla ilgili kötü bir haber alacağınıza ve üzüleceğinize yorumlanabilmektedir. Eğer oğlunun cinsel organın hareket ettiğini gören rüya sahibi çok mallar itibar ve saygısının büyümesiyle ve çok çocuğu olması ile yorumlanır. Eğer oğlunun cinsel organın kesildiğini gören bir kimse ölümle karşılaşır ya da malı gider. Aynı zamanda oğlunun iki tane cinsiyet organının olduğunu gören kişi için iki erkek torunu olacağına işaret eder.

Rüyada Oğlumun Cinsel Organını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun cinsel organını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git