Rüyada Oğlumun Cezaevine Girdiğini Görmek

Rüyada Oğlumun Cezaevine Girdiğini Görmek
24 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 612 kez okundu.

Rüyada oğlumun ceza evine girdiğini görmek ne anlama gelir ? Bir kadınla evleneceğine delalet etmektedir. Saniyen bazı rüya tabircilerince de gezmekte olacağına, güzel yüzlerle karşılaşacağına, yeni elbiseler giyeceğine işaret etmektedir. Olumsuz olarak zor günler geçirilecek olunacağına ve bu zorlukların sizi çok üzecek olduğunu dile getirmeye çalışır. Bazı rüya tabircilerince ise her türlü düşman elde edileceğine işaret eder. Ünlü rüya yorumlayıcısı Abbas Kasım İbn Firnas görülmekte olan rüyada evleneceğiniz kadının dindar ve inançlı birisi olacağına delalet etmektedir. Salisen bazı rüya yorumlayıcıları görülmekte olan rüya için güzel, zengin ve ahlaklı bir kadınla evleneceğini ifade etmektedir. İkileme düşüleceğini belirtmektedir. Rüyayı görmekte olan kişinin deyim yerindeyse bir yanının olur diyeceği şeyin diğer yanınınsa asla söylediği bir ruh haline düşmesi, yapacağından emin olamayışı yapacağından aklının ve yüreğinin tam olarak güvenilir olmaması durumudur. Rüyada oğlunun hapse girmiş olduğu için gözyaşlarına boğulmakta olduğunu ve içinin cız ettiğini görmek, adımlarından ve girişimlerinden hayır bulmaya, maddi özgürlüğe ve kolaylığa kavuşmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Oğlumun Ceza Evine Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun ceza evine girdiğini görmek, rüyada oğlunun hapisten kaçmakta olduğunu görmek işlerinin daha karmaşık ve içinden çıkalamayacak bir hal almasına ve çığrından çıkacağına yorulmaktadır. Rüyada hapse girmek, rüya sahibinin, sağlığına dikkat etmesi ve yeterli ve dengeli beslenmesi durumu sayesinde çok uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine sahip olacağının habercisi olmaktadır. Aynı zamanda, rüyayı görmekte olan kişinin, çok sevmekte olduğu ve değer vermekte insanlar ile uzun bir zaman sonrasında tekrar bir araya gelmekte olacağını işaret etmektedir. Rüyada hapishaneye gireceğinin görülmesi, aile hayatında yaşanan sıkıntılara karşı sakinliği korumak gerektiğine, kötü, kırıcı ve gereksiz söz söylemekten kaçınmakta olan ve çekemeyen insanlar tarafından kışkırtılmasına işaret etmektedir. Ayrıca, yapılan iyi şeylerden ötürü başarılı ve her alanda sözü geçen insanlar ile irtibata kurulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Oğlumun Ceza Evine Girdiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun ceza evine girdiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git