Rüyada Oğlumun Çatıdan Düştüğünü Görmek

Rüyada Oğlumun Çatıdan Düştüğünü Görmek
12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 115 kez okundu.

Rüyada oğlumun çatıdan düştüğünü görmek ne anlama gelir ? Bireyin gerçek hayatında ufak bir sağlık sorunu yaşayacağına işaret eder. Bu süreçte birey, kendini olası durumlara karşı koruma altına almalıdır. Bazı rüya tabircileri bu rüyayı bireyin yakınlarından birisinin kaza geçirmesi olarak yorumlarlar. Birey, gördüğü rüya hakkında yeterli bir bilgiye ulaşamadıysa rüya tabircisinden veya din aliminden bilgi almalıdır. Rüyada çatıdan düştüğünü görmek, bir işe başladığında o işin iyi ilerleyememesi olarak da yorumlanabilir. Birey, bu dönemde bazı yaşadığı durumları kendi rüyasıyla kıyaslayıp ortak bir nokta elde etmeye çalışabilir. Bu gayet normaldir. Sadece sağlık veya iş sorunu ile ilgili değil, aile bağlarının kopma derecesine gelmesi ile ilgili de olabilir. Aile bağları kopunca bireyin sağlık durumu, sosyal hayatı vb. yaptığı faaliyetleri etkiler. Herhangi bir olaydan sonra yaşanılan ufak bir gerginliğe işaret olabilir.

Rüyada Oğlumun Çatıdan Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun çatıdan düştüğünü görmek, bireyi manevi olarak yıpratabilir. Bu gayet normaldir. Birey böyle bir sorunla karşılaşma derecesine gelirse, rüya tabircisinden veya din aliminden bilgi alabilir. Rüyada düştüğünü görmek, bireyin oğlunun yaşadığı sorunları sadece gözlemleyerek oğlunu anlamaya çalışmasına işarettir. Bu da bireyi, manevi yönden olumsuz etkileyebilir. Bu gibi önemli durumlarda oğlunuzla empati kurarak, onu anlamaya çalışarak oğlunuzu dinlemelisiniz. Gördüğünüz rüyayı, bulunduğunuz herhangi bir toplumda da olsanız pek anlatmamanız daha doğru olabilir. Çünkü, oğlunuzun geleceğinde karşısına çıkabilecek iyi veya kötü şeylerin tamamen yok olmasına neden olur. Eğer araştırdığınız bilgilerde yanlışlık varsa, bilen bir kişiye danışarak sorularınıza bir çözüm yolu üretip, bulduğunuz çözüm yolunu uygulayarak test edebilirsiniz.

Rüyada Oğlumun Çatıdan Düştüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun çatıdan düştüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git