Rüyada Oğlumun Can Çekiştiğini Görmek

Rüyada Oğlumun Can Çekiştiğini Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 185 kez okundu.

Rüyada oğlumun can çekiştiğini görmek ne anlama gelir ? Rüyayı gören kişinin eğer oğlu var ise oğlunun zor bir dönemden geçerek refaha ereceğine delalet eder. Eğer kişinin bir erkek çocuğu yok ise rüya sahibinin zor bir süreçten geçerek feraha ereceğine ve zor günlerin geride kalacağına delalet eder. Can çekişmek rüya olarak hoş bir durum olmasa da rüya yorumu olarak tam tersi durum olarak yorumlanmaktadır. Rüya sabinin ömrünün uzun olacağına ve uzun bir hayat sürerek mesut bir ömrü olacağına delalettir. Rüya sahibi zor bir dönemin içinde ise bu zor dönemin kısa sürede son bulacağına ve kişinin yüksek bir mertebeye ulaşacağına işarettir. Eğer rüya sahibinin oğlu var ise oğlunun güzel bir hayat yaşayacağına ve zor dönemleri kısa zamanda kolaylıkla atlatacağına işarettir.

Rüyada Oğlumun Can Çekiştiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun can çekiştiğini görmek, rüya sahibi eğer evli ise bir bebeğinin olacağına, eğer varsa rüya sahibinin oğlunun bir çocuğu olacağına işarettir. Feraha ve refaha erme olarak yorumlanan bu rüya kişinin ömrünün uzun olacağı anlamını taşır. Eğer rüyada oğlu kendi önünde can çekişiyor ise zor dönemleri sevdiklerinin ve dostlarının yardımı ile atlatacaktır. Rüya iş hayatı açısından da yorumlanmaktadır. Kişi eğer iş yerinde sorunlar yaşıyor ise kısa zaman içinde bu zor durumların son bulacağına ve kişinin iş yerinde huzura ereceğine işarettir. Bununla birlikte iş yerinde yükselme anlamını da taşır.

Rüya genel olarak iyiye yorulmaktadır. Ancak bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin aile içinde bir takım sorun ve tartışmalara yaşayacağına ve bunun yanı sıra aile bağlarında zedelenmeler olacağına yorulur. Bu noktada rüya yorumcuları ve alimler ters düşse de genel olarak rüya iyi yorumlanmakta ve ömrün uzayacağına işaret etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git