Rüyada Oğlumun Camdan Düştüğünü Görmek

Rüyada Oğlumun Camdan Düştüğünü Görmek
24 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 457 kez okundu.

Rüyada oğlumun camdan düştüğünü görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin gerçek hayatta beklemediği bir anda alacağı haber ile sevineceğine işaret eder. Rüyada düşmeyi görmek, gerçek hayatta aynı zamanda yükselmek anlamına da gelir. Bu nedenle gerçek hayatta bu tür rüyalar olumlu olarak yorumlanır. Rüya sahibinin şanslı birisi olduğuna ve çevresi tarafından çok sevilerek desteklendiğine işaret eder. Rüyada düşmek aynı zamanda gerçekleşmesi beklenen bir olayın ani ve hızlı bir şekilde çabucak gerçekleşmesini ve bekleyenleri de şaşırtmasını temsil eder. Rüya sahibi bu rüya sonrasında korkmamalı, ayrıntıları hatırlamaya çalışarak rüya tabiri kitaplarından yardım almalıdır. Rüya sahibinin çevresinde rüya yorumu ile ilgilenen kişilerden de yardım alabilirsiniz. Görmüş olduğunu rüyanın yorumlanması sizi rahatlatarak hayata karşı önlem almanızı sağlar. Kişisel tedbirlerinizi daha doğru ve sağlıklı alabilirsiniz. Rüya sahibi rüya tabiri kitaplarından ve çeşitli internet sitelerinden görmüş olduğu rüya ile ilgili çok çeşitli bilgiler toplayabilir. Ancak bu bilgiler farklı farklı kalemlerden çıktığı için, bireyin kafasını karıştırabilir.

Rüyada Oğlumun Camdan Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun camdan düştüğünü görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta üzüleceği bir iş yapacağına ve bundan dolayı pişmanlık duyacağına, çevresi tarafından destek görmeyeceğine ve zor bir şekilde toparlanacağına işaret eder. Bu tür rüyaların görülmesinde gezegenlerin hareketi, yıldızlar ve galaksilerin hareketi, burçların aylık durumları da etkilidir. Rüya bilimi astroloji bilimi ile paralel olarak çalışır ve birbirinden beslenir. Bu nedenle de çevrenizde astroloji veya rüya bilimi ile ilgilenen kişilerden rüya yorumu ile ilgili bilgiler toplayabilir ve kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Rüya alemi ilginç ve bilinç altını temsil eden bir unsurdur. Birey dinlenme esnasında çeşitli şekillerde rüya görebilir. Bunların yorumlanması da sağlıklı ve anlamlı olmalıdır.

İyilik dolu günlere, hayırlı bir habere, oğlunuza borcu olan birinin borcunu ödeyeceğine, büyük miktarda gelecek olan paraya, ev ya da iş sahibi olmak istiyorsanız çok yakın bir zamanda birikim yaparak hayallerinizi gerçekleştireceğinize, sizi üzen bir olayın oğlunuza da yansıdığına, oğlunuzla aranızdaki bağın biraz yara aldığına, oğlunuzun sizden biraz ayrı kalmak istediğine, bir pişmanlıktan dolayı içinde bulunulan huzursuzluğun geçeceğine, yanınızda olmasını istediğiniz sevdiğiniz insanın sizi bırakıp gideceğine ama çok kısa süre sonra geri döneceğini gösterir.

Bu rüya her insan tarafından en az bir kez görülür. Oğlunuz ya da kendiniz rüyanızda düşüyor olabilirsiniz. Eski rüya yorumcuları düşme rüyalarında kim düşüyorsa rüyada o kişinin günahların affedildiğini söyler. Düşen kişi içinde bulunduğu sıkıntılar ve korkulardan kurtulur. Aklınıza takılan bir mesele bu rüya ile birlikte çözülür. Genellikle bu rüya vicdan rahatlatmanın simgesi haline gelmiştir. İçinizde tuttuğunuz kin, nefret gibi kötü duygulardan arınırsınız. Oğlunuzun düşüşü ne kadar hızlı ise o kadar çabuk huzuru bulur. Oğlunuz yavaş bir şekilde camdan düşmüşse içindeki rahatlama biraz yavaş olacaktır.

Rüyada oğlunuzu camdan düşerken görmenizin psikolojik yorumu ise oğlunuzla ilgili yaşadığınız korkulardır. Bir anne ve baba olarak evlatlarımıza karşı savunma mekanizmaları geliştiririz. Onların iyiliği, geleceği için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız. Ama bazen korkularımızın esiri oluruz. Hatta oğlunuzu kaybetme korkusu bile yaşarsınız. Bu gibi durumlardan dolayı böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz. Rüyalarımız bizim içimize attıklarımızı dışa vurur. Bunu unutmayalım. Ne kadar olumlu düşünürsek o kadar rahatlatıcı rüyalar görürüz. En önemli şey huzurlu bir şekilde uykuya dalmanızdır. Korku dolu düşüncelerle yaşamayın. Kaybetmekten korkmayın. Evladınız her zaman sizinle. Birbirinize destek olun. Hayatı mutlu, huzurlu yaşayın. Mutlu rüyalar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git