Rüyada Oğlumun Çalınmasını Görmek

Rüyada Oğlumun Çalınmasını Görmek
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 91 kez okundu.

Rüyada oğlumun çalınmasını görmek ne anlama gelir ? Genelde rüyanızın tersi çıkar. Bu rüya demek oluyor ki oğlunuz hep yanınızda olacak, sizi koruyup kollayacak, çok iyi bir evlat oğul ilişkisi yaşanacaktır. Oğlunuzun hayırlı bir evlat olduğuna, mutluluğa,huzura, geleceğinizin çok parlak olduğuna, güzel haberler duyacağınıza yorulur. Bu rüyayı gören kişinin dertleri son bulacak ve hayal ettiği hayatı yaşayacaktır. Çevrenizdeki insanlardan alacağınız övgü dolu sözlere, oğlunuzun işindeki güzel gelişmelere,çıkacağınız güzel bir yolculuğa,oğlunuzun erkek çocuğu olacağına, çok yakın zamanda evinize gelecek iyi bir kadına, mal varlığınızdaki artışa da delalet eder.

Rüyada Oğlumun Çalınmasını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun çalınmasını görmek, içinizdeki endişe ve korkuların biteceğini müjdeleyebiliriz. Çünkü rüyada kıymetli bir şeyi kaybetmek sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın habercisidir. Hayatınızda ters giden bir durum varsa tez vakitte bu durumun ortadan kalkacağının, Umutsuz bir arkadaşınıza söylediğiniz güzel sözlerle arkadaşınızı teselli edeceğinize, kalbi kırık birinin mutlu olması için elinizden geleni yapacağınıza da yorulabilir. Rüyada oğlunuzu kimin çaldığı da çok önemlidir. Tanıdığınız iyi biri tarafından oğlunuz çalınırsa evinize neşe dolacak, mutlu günler yaşayacaksınız. Fakat tanımadığınız, kötü biri tarafından oğlunuz çalınmışsa yakın bir dostunuzdan kötü haberler alacaksınız demektir. Bu rüya bazen de kaybetme korkunuzun sizi etkisi altına altığını gösterir. Oğlunuzu kaybetme korkusu içindeyseniz, oğlunuza kötü şeyler olacağını düşünüyorsanız bu rüya düşündüğünüz olumsuz düşüncelerin bir yansımasıdır. Düşüncelerimiz rüyalarımızı kontrol eder. Eğer siz de olumsuz düşünceler içinde kalıyorsanız rüyalarınızın da olumsuz olması şaşırtıcı bir tesadüf değildir. Her zaman evrene ve kendinize olumlu mesajlar gönderin. Her düşündüğünüz olayın aslında bilinç altınızda depolandığını unutmayın. Korku, endişe duymadan rahat bir şekilde uykuya dalmayı deneyin. Göreceksiniz ki bilinç altınızdaki o olumsuz düşünceler sizi rahat bırakacak daha huzurlu bir uyku uyuyacaksınız.

Rüyada Oğlumun Çalınmasını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun çalınmasını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git