Rüyada Oğlumun Bıçaklandığını Görmek

Rüyada Oğlumun Bıçaklandığını Görmek
15 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 383 kez okundu.

Rüyada oğlumun bıçaklandığını görmek ne anlama gelir ? Rüyayı gören kişinin kötü bir arkadaş çevresi olduğuna veya umulmadık bir anda yaşanacak bir tartışmadan dolayı mutsuz olacağına ve zarar göreceğine, sağlığın bozulacağına, hastanede zor günler geçireceğine işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre oğlunun bıçaklanması başarı sağlamaya yükselmeye işarettir. Aynı zamanda buraya anlayışlı orta yaşlı bir kişiye, düşmanlığını saklayan insanlara yorumlanır. Rüya sahibinin oğlunun bıçaklandığını duyması, oğlunun ömrünün uzadığına, helalinden rızık kazanmaya çalıştığına, çalışıp emek edip elde ettiği mala, eşinin hayırlı ve vefalı bir eş olmasına, evladının çok başarılı bir hayata sahip olacağına, oğlunun başarılarını ve mürüvvetini göreceğine, oğlunun evlatlarını seveceğine tabir edilir. Buraya nadir de olsa rüyayı gören insanın canını sıkacak haberler alacağına ve üzüleceğine, uzun süre kendisini iyi hissetmeyeceğine ve planlarını altüst olacağına, rüya sahibinin sorumluluklarının üstesinden gelemeyeceğini ve sıkıntılı dönemler geçireceğini işaret eder. Aynı zamanda çevresindeki sahtekar insanlar yüzünden zarara uğrayacağına, bu insanlar yüzünden kötü olaylar yaşayacağına veya acı haberler alıp çok üzüleceğini delalet eder. Bazı tabircilere göre rüya sahibinin veya oğlunun uzun ömürlü olacağına yorulur.

Rüyada Oğlumun Bıçaklandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun bıçaklandığını görmek, rüyayı gören kişinin oğlunun uzun ömre sahip olacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine ve onunla gurur duyacağına delalet eder. Rüya sahibinin oğlunun çok hayırlı haberler alacağına ve hayatı boyunca mutlu olacağını işarettir. Rüya sahibinin hayalini kurduğu şeyi kavuşacağına, kazancının artacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak bir hayat yaşayacağına, rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olacak insanlarda uzak duracağına delalettir. Rüya sahibinin yapacağa karlı işlere, merhametli ve hayırlı dostlara, manevi külfeti bulunan bir akraba da uzaklaşmaya, verdiği sözü yerine getirmeye, sevinçli ve iyi haber işitmeye, rüya sahibinin oğluna yapacağı duaların kabul olacağına ve çocuklarının daima Allah tarafından kötülüklerden, kazalardan, belalardan ve musibetlerden korunacağına yorulur.

Etiketler:

Rüyada Oğlumun Bıçaklandığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. azyef dedi ki:

    bu kadar yorum gezdim böyle güzrl bir yorum ilk kez okuyorum . çok moral verdi umut verdi. çok teşekkürler Allah razı olsun. ben de böyle bir rüya gördüm açık ve net ,ne düşüneceğimi şaşırmıştım ve rüyaya da bir mana verememiştim .okudum ve çok mutlu oldum

Sayfa başına git