Rüyada Oğlumun Askere Gitmesi

Rüyada Oğlumun Askere Gitmesi
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 179 kez okundu.

Rüyada oğlumun askere gitmesi ne anlama gelir ? Eğer oğlunuz askere gitmemişse çok yakında asker olacağı anlamına gelir. Diğer yorumlar ise şu şekildedir; bu rüya büyük sıkıntıların ardından hayatınızın düzene gireceğini, ticari anlamda büyük karlar elde edeceğinizi, Yakın bir arkadaşınızla veya kardeşinizle aranızdan su sızmayacağının, oğlunuzun eşinin helal süt emmiş iyi bir aile kızı olacağını, karşılaştığınız zorlukların üstesinden geleceğinizi, oğlunuzun mutlu bir evliliğinin olacağını, aşık olmak isteyen birinin tez vakitte aşkı bulacağını, size manevi anlamda yük veren birinden uzaklaşacağınızı müjdelemektedir.

Rüyanızda oğlunuzu askere göndermek artık oğlunuzun sorumluluk alma yaşının geldiğine, aile içindeki maddi dayanışmada onun da katkısının olacağına, oğlunuzun işlerinin yolunda gideceğine de yorulabilir. Mücadele etmeyi seven hırslı biriyseniz bu özelliğin oğlunuza da geçeceğinin bu sayede oğlunuzun büyük işler yapacağının da habercisi olabilir bu rüya. Bazı alimlere göre çok istediğiniz fakat hala gerçekleşmemiş hayallerinizin gerçek olacağına yorulur.

Rüyada Oğlumun Askere Gitmesi Ne Anlama Gelir ?

Eğer oğlunuzun gönlünde biri varsa o kişi tez zamanda gelininiz olacaktır. Olumsuz olarak bu rüyanın fakirliğe, mal kaybına neden olduğu söylenmektedir. Yine de genel olarak bakıldığında bu rüyanın hayırlı bir rüya olduğunu belirtebilirim. Birçok rüya aliminin de dediği gibi bu rüya bolluğun, bereketin simgesidir. Bu rüya aynı zamanda oğlunuzun ne kadar vatanına, milletine bağlı bir vatandaş olduğunu göstermektedir. Oğlunuzun askerlik döneminin çok iyi geçeceğine, vatanına iyi bir evlat olacağına, üstüne düşen bütün sorumlulukları yapacağına yorulabilir. Bu rüya aynı zamanda artık oğlunuzun sorumluluk alacak yaşa geldiğinin, onun da maddi olarak aileye yardım edeceğinin, eviniz de ekonomik olarak bütün sıkıntıları atlatacağınızın göstergesidir bu rüya. Birçok alime göre bu rüya; oğlunuzun hayırlı bir evlat olduğunun, kısmetinin hep açık olacağının, büyük bir sıkıntıdan sonra mutlu günler yaşanacağının sinyallerini verir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git