Rüyada Oğlumun Arkadaşlarını Görmek

Rüyada Oğlumun Arkadaşlarını Görmek
26 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 230 kez okundu.

Rüyada oğlumun arkadaşlarını görmek ne anlama gelir ? Görmüş olduğunuz rüyanın hissiyatına bağlı olarak değişmektedir. Mesela ona sarıldığınız da güven duygusu varsa içinizde oğlunuza bir nevi arkadaştan öte kardeş gibi olduklarını size gösterir. Sarıldığınız da kötü bir his olarak hissederseniz oğlunuza kötülük yapacağına işarettir. Rüyada elini tuttuğunu görürseniz. Her şeyin üstesinden oğlunuzla birlikte geldiğine işarettir. Yine rüyanız da oğlunuzun eski kız arkadaşı veya şuan görüştüğü kız arkadaşıyla samimi görmeniz. Hem kız arkadaşından hem erkek arkadaşından zarar göreceğine işarettir. Oğlunuzun yanında olmanız gerektiğinin habercisidir. Oğlunuz konusunda iyi veya kötü olarak gördüğünüz bu rüyalarda dikkat etmeniz gereken önemli noktalar da dikkatleri çekmektedir. Ne kadar az kişi ile bu süreç içerisinde görüşür iseniz o kadar kazançlı anlar sizler için gelecektir. Kazanmanın ana etkenlerinden bir tanesi olan durumun yalnız kalmak ve kendinizi sadece işlerinize vermek olarak görmelisiniz.

Rüyada Oğlumun Arkadaşlarını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumun arkadaşlarını görmek, sizlerin iş hayatı içerisinde birilerinden yardım almak zorunda kalacağınıza işaret edecektir. Asıl amacınız her ne kadar tek başınıza bir şeylerin üstesinden gelmek olsa bile yine de sizler birilerinden yardım almak zorunda kalacaksınız. Daha çok bu süreç içerisinde insanların size karşı olan yaklaşımlarına ve ne amaç ile geldiklerini gözetlemek de olmalıdır. Çevrenizde olan insanların bir kısmına bu sürede bir hayli dikkat etmeniz de gerekir. Çünkü çevrenizde sizleri sevmeyen ya da normale oran ile daha az çeken insanlar da yer almaktadır. Bu durumun meydana gelmesine izin vermemek ve insanlardan zarar görmemek için sizler de daha çok yanlarınız da yer alan kişilerin sizlere ne kadar değer veriyor ya da vermiyor olduklarını gözlemleyerek yaklaşmalarına da ona göre izin verin.

Rüyada Oğlumun Arkadaşlarını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun arkadaşlarını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git