Rüyada Oğlumun Alkol İçtiğini Görmek

Rüyada Oğlumun Alkol İçtiğini Görmek
4 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

Rüyada oğlumun alkol içtiğini görmek ne anlama gelir ? Rüyada oğlunuzun alkol alması oğlunuzla aranızın açılacağına, huzursuz günler yaşanacağına, aile içinde oluşacak gergin bir ortama, umutların kaybedilip kederli zamanlar geçireceğinize, şansınızın ve kısmetinizin kapanacağına, sizi bir dizi problemlerin beklediğine, uğursuzlukların peşinizde olduğuna delalet eder. Eğer rüyanızda oğlunuzu içki içerken uyarırsanız sabırlı bir insana, hayırlı bir yaşama, sevdiklerini güvende tutmak için her türlü fedakarlığı yaptığınıza yorulur. Bu rüya oğlunuzun yaptığı bir hatadan dolayı pişman olacağını, kendine güvenmediğini de gösteren bir işarettir. Bazı rüya alimlerine göre zor ve sıkıntılı günlerin kapınıza dayanacağına, mal ve kazancınızda azalma olacağına, maddi durumunuzun bozulacağına, sağlığınız ile ilgili sorunlar yaşayacağınıza, oğlunuzun çocuğu yoksa uzun bir süre çocuğunun olmayacağına, hakkınız olmayan mala göz dikeceğinize yorulur.

Rüyada Oğlumun Alkol İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Yorumlardan da anlaşılacağı gibi rüyada alkol görmek pek hayra yorulmaz. Kötü günlerin, sıkıntıların, acı olayların habercisidir. Oğlunuzla yaşadığınız bir probleminiz varsa bu problem daha da büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Siz ve oğlunuz arasında yaşanacak tartışmalarda oğlunuz kendini haklı çıkarabilir. Bu rüyayı gören kişi attığı adımları dikkatli atmalı, hayatında yaşadığı sorunları büyütmeden yaşadığı sıkıntıları aşmaya çalışmalıdır.

Rüyada oğlumun alkol içtiğini görmek, saldırgan bir kişinin de ifadesi olabilir. Bu aralar sizin ile gereksiz tartışmalara giren ve kendini sizden üstün gören bir kişi varsa hayatınızda mümkün olduğu kadar onunla pek münakaşa yapmamaya çalışın. Sakin ve temkinli olun. Her yaptığınız hareketten büyük olaylar çıkaran, buluttan nem kapan insanlara karşı kendinizi savunmasını bilin. Yoksa yaşanacak olaylar sizi üzebilir. Haklı olduğunuz konularda kendinizi savunun. Susmak yerinde iyidir fakat konuşulması gerekilen yerde de susmayın.Kendinize güvenin. Sizi kimsenin üzmesine izin vermeyin. Hakkınızı arayın. Bütün rüyalarınız her zaman hayır olsun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git