Rüyada Oğlumun Ağzından Kan Gelmesi

Rüyada Oğlumun Ağzından Kan Gelmesi
7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 297 kez okundu.

Rüyada oğlumun ağzından kan gelmesi ne anlama gelir ? Genel olarak iyiye yorumlanmayan bir durumdur. Bu noktada eğer kişi gerçekten evli ve bir oğlu var ise oğlunun rüya sahibine karşı kötü sözler dile getireceğine ve bu durumun rüya sahibini üzeceğine delalet eder. Rüya sahibinin etraftan duyacağı bir takım kötü haberlerin rüya sahibini üzerek hastalanması olarak yorumlanmaktadır. Rüya kişinin üzüleceği bir sürece girerek bir takım problemler ile savaşmasına ve bu savaşta yenilerek pes etmesi olarak da yorumlanır.

Rüyada Oğlumun Ağzından Kan Gelmesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada oğlumun ağzından kan gelmesi, bir başka tabire göre hastalığa işarettir. Rüya sahibinin, rüya sahibinin çocuğunun yahut rüya sahibinin çok sevdiği, yakınlık duyduğu birinin hastalanması anlamını taşır. Bir nevi hane içinde bir hastalık olayının yaşanacağına yorulur. Oğlunun ağzından kırmızı kan gelmesi tüm gerçeklerin ortaya çıkacağına ve gizli hiçbir olayın kalmayarak gün yüzüne çıkacağına yorulur. Eğer rüyada oğlunun ağzından siyah kan geliyor ise bu durum yalana ve kötü söze işarettir. Rüya sahibi sevdiği insandan kötü bir takım sözler duyabilir, iftiraya maruz kalabilir ve yalan ile karşı karşıya kalabilir. Eğer rüyayı hamile bir kadın görüyor ise etrafından duyacağı yalan sözler şeklinde yorumlanırken eğer rüya sahibinin bir oğlu var ise çocuğundan duyacağı kalp kırıcı sözlerle karşı karşıya kalır. Eğer rüya sahibi evli değil ise yahut rüya sahibinin çocuğu yok ise çok sevdiği bir insan ile aralarını bozulacağına ve karşısında ki insandan kalp kırıcı sözler duyacağına delalet eder. Bununla birlikte eğer kan oluk oluk akıyor ise yakın zamanda olayların yaşanacağı, damla damla ise uzun dönem içinde sorunların baş göstereceğine işaret eder. Rüya genel olarak iyiye yorulmamakta ve kişinin bu dönem için dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada Oğlumun Ağzından Kan Gelmesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada oğlumun ağzından kan gelmesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git