Rüyada Oğlumla Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada Oğlumla Cinsel İlişkiye Girmek
30 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

Rüyada oğlumla cinsel ilişkiye girmek ne anlama gelir ? Böyle bir durum gerçek hayatta hem ahlaki olarak yanlış değerlendirilmiş hem de dinimizce haram kılınmıştır. Bu tarz bir rüyaya maruz kalmak ise tam tersine rüya sahibinin oğluna destek olacağına ya da ondan yardım göreceğine işarettir. Bunun yanı sıra mutlu bir yuvayı müjdeleyen bu rüya, çocuklarınızla iyi geçinmeye, sevgi ve alamettir. Şanslı bir kadınsınız! Çocuklarınızı en iyi ve en hayırlı şekilde yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Meraklanmayın! Evlatlarınız çok hayırlı insanlar olacaklar ve hepsi makam mevki sahibi haline gelecek. Siz de onlara bol bol hayır duasında bulunacaksınız. Çocuklarınızın elde ettiği başarılar hem hanenizi sevindirecek hem de onlarla gurur duyacaksınız. Bu tür rüyaların farklı yorumları da mevcuttur. Şan şöhrete kavuşmaya ve sevinmeye, şansınızın bol olmasına, kendinizi güvende hissetmeye, hayırlı işler yapmaya, helal kazançlara işaret olan bu rüyalar aynı zamanda dost görünümlü düşmanlara, kötü niyetli bir yabancı tarafından zarar görmeye de yorulmaktadır. Bu rüya, çabalarınızın sonuç vereceği ve istediğiniz konuma geleceğinize, atılan zorlu adımların sonundaki ferahlığa da işaret eder.

Rüyada Oğlumla Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlumla cinsel ilişkiye girmek, bu tür rüyalar çocuğunuzu da ilgilendiren konulara işarettir. Çocuğunuz iş yerindeki arkadaşlarıyla tartışma ya da kavga yaşayabilir. Ancak iyi niyetli bir insan olduğundan bu anlaşmazlıklar kısa zamanda son bulacaktır ve bu sayede iş arkadaşlarıyla arası düzelecek, huzurlu bir iş ortamına kavuşacaktır. Hatta aralarındaki samimiyet öyle artacak ki arkadaşları zor zamanlarında oğlunuza hep destek olacaklar. Aynı zamanda oğlunuz, insanların zorda kalmalarını istemeyen ve güzel ahlakından dolayı herkesin beğenisini kazanmış hayırlı bir kişi ile iş ortaklığı yapabilir. Bu süreçte hem oğlunuz hem de iş ortağı imkanlarını başkalarından kıskanmayacaklar ve herkese mümkün olduğunca iyilik yapacaklar. Bu güzel davranışları sayesinde dostları tarafından oldukça sevilen ve hayırlı olarak anılan insanlara dönüşecekler.

Rüyada Oğlumla Cinsel İlişkiye Girmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım.Rüyada oğlumla cinsel ilişkiye girmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git