Rüyada Odun Görmek

Rüyada Odun Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.035 kez okundu.

Rüyada odun görmek, büyük bir emel anlamına gelir. Odunun kesilmiş yakılmaya hazır olduğunu görmek işlerinizin kolaylaşacağına ve kısa sürede gerçekleşeceğine işarettir. Rüyasında odun gören kişi devler adamlarına biraz daha yaklaşır, devletle ilgili sorunlarına yoğunlaşır. Rüyada odun görmek ve ona yaklaşmak istenilen bir hayalin gerçekleşeceği anlamına gelir. İstenilen şey size çok yakındır ve gerçekleşmesi an meselesidir.

Rüyada Odun Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada odun

Rüyada odun görmek, kalabalık olarak yorumlanır. Kalabalık bir ortama gidebilirsiniz. Kalabalık bir misafir evinize gelebilir. Düğün, nişan gibi kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Rüyasında odun kesen kişi kalabalıktan kurtulup yalnız kalmak isteyecektir. Yalnız kalmak, dinlenmek isteği anlamında yorumlanır. Sizi üzen ve çok dedikodu yapanlardan uzaklaşıp kendinizle baş başa kalabilirsiniz. Yalnız kalmak size iyi hissettirecektir.

Rüyada Odun Görmek Ne Demek ?

Rüyada odun, rüyada güç kudret anlamına gelir. Rüyasında çok fazla odun yığını görmek savaş ve kargaşa anlamındadır. Rüyada odun yığını gören kişi toplumsal bir sorunun içinde kendini bulacaktır. Bu kargaşadan dolayı sorunlar yaşanacaktır. Çevresinde olan kargaşadan dolayı ruhsal olarak bunalım yaşanabilir. Odunu taşıdığını gören kişi büyük sorumluluklar altına girecektir. Bu sizi yoracaktır ve zor anlar yaşatacaktır. Rüyasında odun gören bir kişi, gereksiz şeylerle uğraşarak vakit kaybetmek zorunda kalabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir kişinin, hayatında ve düzene soktuğu işlerinde bazı pürüzler ortaya çıkabilir. Odunların yandığını ve çürüdüğünü görmek, hayatınızda çok güvendiğiniz insanların aslında güvenilmemesi gerektiğini göreceğinize delalet eder.

Rüyada Odun

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada odun görmenin anlamı ve odun rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git