Rüyada Nokta Görmek

Rüyada Nokta Görmek
22 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.302 kez okundu.

Rüyada nokta görmek, hiç ulaşılmayacak gibi görünen bir yere ulaşma arzusu ve bunu gerçekleştirmek için gösterilen çabanın boşa çıkmayacağına delalettir. Rüya sahibinin çok zorluk çekerek bir mertebeye gelmek istemesi ve bunun yanında itibar sahibi olma isteğinin zor olsa da bir gün gerçekleşeceğine işaret edilir. Bu rüyanın sahibinin bir konuda büyük sorumluluk alması ve bundan dolayı rahatsızlık duyması da yapılan yorumlar arasındadır. Bir konuda çok uğraşıp çalışan rüya sahibi bu yolun sonunda istediği varlığa, mala mülke ya da itibara kavuşacaktır.

Rüyada Nokta Koymak

Bir başka yorumcuya göre de çok sıkıntı çekerek ulaştığı huzurlu mutlu ve sağlıklı bir yaşama delalettir. Rüya sahibinin çok zorlanarak hak ettiği bir mutluluğun ve rahatın bulunduğuna ve buna eninde sonunda kavuşacağı işaret edilmektedir. Uzun zamandır ulaşmak istediği yere ulaşıp yüksek bir mevkiiye sahip olunacağının habercisidir.

Rüya sahibinin çok sıkıntılar çekerek elde etiği rızkının artacağı da tabir edilir. Bu rüyayı gören kişilerin bir konuda umutlarını kestikleri anda güzel şeylerin ve olayların oraya çıkacağı ve bununla birlikte gelecek olan mutluluğun rüya sahibinin hayatını bir anda değiştireceği de yorumlanmaktadır. Ayrıca uzak yerlerden gelecek olan iyi bir haber, beklenmedik bir müjde ve hayırlı iş fırsatları da bu rüyanın tabirleri arasındadır. Bu rüyayı gören rüya sahibi bir konuda bir arkadaşından yardım isteyebilir şeklinde de yorumlan bulunmaktadır.

Rüyada Siyah Nokta Görmek

Genellikle iyiye yorulmaz. Bu rüyayı gören bir kimsenin başına bir felaket gelebileceği yapılan tabirler arasındadır. Rüya sahibinin büyük bir ihtimal ile yokluğa gireceği ve maddi sıkıntı yaşayacağı işaret edilmektedir. Bir başka tabire göre ise rüya sahibi bir trafik kazası geçirebilir ya da çözümsüz bir olayın içinde kendini bulabilir. Bu rüyayı gören kişilerin kardeşleriyle bir problem yaşayıp arasının bozulacağı da tabir edilir. Bir kimsenin fakirliğe doğru yol aldığı da söylenmektedir.

Rüyada Siyah Nokta Sıkmak

Rüya sahibinin karmaşık bir durumla karşı karşıya kalabilme ihtimalinin olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyanın sahipleri git gide karamsar bir kişiliğe büründükleri ya da bu duruma doğru ilerledikleri tabirler arasında yer almaktadır. Bazı yorumculara göre de bu rüya okulla ilgili bir problemin olacağına ya da derslerin aniden bozulabileceğine işarettir.

Rüyada Vücutta Siyah Nokta Görmek

İnsanların başka birileri tarafından kandırılıp dolandırılacağı bundan dolayı büyük hayal kırıklıkları yaşayacağı tabir edilir. Bu rüyayı gören kilerin hayatında iyi ne varsa bir anda bozulup her şey karamsar bir hal almaya başlar ve sıkıntılar bir türlü peşini bırakmayacak şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer bu rüyayı gördüyseniz Allah’tan yardım isteyin ve hayatınızda neyi ters ve yanlış yaptığınızı bir gözden geçirin. Bir başka tabire göre ise kumarda para kaybetmek, kavga çıkması, kendi çocuğuyla kavga etmek şeklinde de yorumlanmaktadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git