Rüyada Nar Görmek

Rüyada Nar Görmek
15 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.383 kez okundu.

Rüya nar görmek bolluğa, berekete ve bol kazanca delalettir. Rüyada kırmızı nar taneleri görmek kolay bir şekilde bol bir kazanca sahip olacağınızın göstergesidir. Tatlı nar yediğini görmek, rüya sahibinin varlıklı biri ile evleneceğine ve onu güzel günlerin beklediğine işaret etmektedir. Yeşil nar görmek, pek de iyi bir şey değildir. Gören eğer bekar bir kız ise, çok hayırlı olmayan birine aşık olacak ve bir süre sıkıntı yaşayacak demektir. Ekşi nar yediğini görmek elliyi seven biri için bol kazanç ve varlığının artması yönünde yorumlanırken, ekşiyi sevmeyen birisi rüyasında ekşi nar görmüşse, zor ve sıkıntılı bir dönemden geçeceğinin ve bazı hastalıkların ortaya çıkabileceğinin göstergesidir.

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada nar

Rüyada nar görmek kış aylarında gerçekleşmiş ise daha hayırlıdır. Rüyasında nar tanelerini ayıklayan biri çok yakında bir iş başaracak ve sonunda bol Kazanç sağlayacak demektir. Nar sembolü; bolluk, bereket, bol kazanç ve rızkın artmasına delalet eder. Nar görmek, gören kişinin parasının, mülkünün ve gelir düzeyinin bir anda artacağına ve rüyayı gören kişinin refaha kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Nar Görmek Ne Demek ?

Rüyada nar, kırmızı renkli ise uzun süredir üzerinde yoğunlaştığınız ve çaba sarfettiğiniz bir işin artık meyvelerini toplayacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada yeşil nar görmek; üzüntü, keder ve beklenmedik bir hastalığa işaret etmektedir. Yeşil nar gören bir kişi, duyacağı bir haber Yüzünden üzüntüye kapılabilir ya da sevdiklerinden birinin hastalandığını öğrenebilir. Rüyada çürümüş nar görmek, hayallerin bir süre erteleneceğine ve olumsuzluklar yaşanabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada Nar

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada nar görmenin anlamı ve nar rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git