Rüyada Nal Görmek

Rüyada Nal Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.103 kez okundu.

Rüyada nal görmek, güçlü kişi anlamına gelir. Rüya nal gören kişi büyük, güçlü bir kişi tarafından destek alacaktır. Güçlü biriyle tanışabilir ya da birilerinin yardımı sayesinde güç kazanacaksınız. Çalışansanız üstteki bir yönetici tarafından  yardım alabilir ve mevki atlayabilirsiniz ya da haksızlığa uğrayacağınız bir durumda patronunuz sizin arkanızda olacaktır. Rüyada nal gören kişi büyük destek alır.

Rüyada Nal Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada nal

Rüyada nal görmek, hiç planda yokken yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Rüyada nal gören kişi hiç ummadığı anada ani bir kararla yolculuğa çıkabilir. Tatil amaçlı bir  yolculuk olabileceği gibi ani bir kötü haber  yüzünden de yolculuk yapabilir. Rüyasında eşek nalı gören kişi çok ağır bir yolculuğa gidecektir. Bu yolculuk tenle olabilir. At nalı gören kişi ise hızlı bir yolculuk yapabilir bu da uçakla bir yolculuk olabilir.

Rüyada Nal  Görmek Ne Demek ?

Rüyada nal, nazardan korunmak ve kötü enerjilerden korunmak anlamına gelir. Rüyasında nal gören kimse birçok nazardan kurtulmak isteyecektir. Bununla ilgili dualar edecektir. Rüyasında evine nal asan kimse, dua ederek kötü enerjilerden kurtulacaktır. Kötü düşünen insanlardan uzaklaşacaktır ve uzakta olan yakınlarından iyilikler göreceklerdir. Rüyasında nal gören bir kişi, başarıya büyük adımlarla koşacak demektir. Aynı zamanda nal gören bir kişi, hayatında hiçbir zaman yalnız kalmaz, sevenleri tarafından her zaman desteklenir. Nal sembolü rüyada aslında olumsuz yorumlanır. Sıkıntılı ve maddi zorlukların hakim olacağı bir döneme delalet eder.

Rüyada Nal

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada nal görmenin anlamı ve nal rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git