Rüyada Meşale Görmek

Rüyada Meşale Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.010 kez okundu.

Rüyada meşale görmek, hizmet eden kişi olarak yorumlanır. Rüyasında meşale gören kişi kendine hizmet eden biriyle karşılaşabilir. Yakın bir tanıdığından bir konuda yardım alabilir. Birinden yardım alacağınız anlamına gelir. Özellikle bir bayandan bu dönemde yardım alabilirsiniz. Rüyayı gören bir bayan ise bayan arkadaşından yardım alacak demektir. Eğer rüyayı gören bir erkek ise eşinden yada kız kardeşinden yardım alabilir.

Rüyada Meşale Yakmak

Mutlu bir haber olarak yorumlanır. Rüyasında meşale yakan kişi müjdeli bir haber alır. Çevrenizdeki bir bayandan güzel haberler alabilirsiniz. Yakınınızda bulunan bir bayan size mutlu bir haber verir ve sizi mutlu eder. Aldığınız bir haber dolayısıyla çok mutlu olacağınız ve kutlama yapacağınız anlamına gelir. Aldığınız haber sizi havalara uçurur.

Rüyada Meşale Söndürmek

Rüyada hayırlı bir haber olarak yorumlanır. Rüyasında meşale söndüren gören kişi fark etmeden yaptığı bir hareketle birlerini sevindirir. Büyük bir müjde anlamına gelir. Eğer meşaleyi elinizde taşıyorsanız birine sevineceği bir haber vereceksiniz. Verdiğin haberler karşıdaki kişinin hayatını olumlu anlamda değiştireceksiniz. Kişi, merak ettiği bir şeyi öğrenecek ve gizli saklı olan ne varsa gün yüzüne çıkacak demektir. Kişi, sevdikleri ile mutlu bir hayat yaşayacaktır. Birinden meşale alıp söndürdüğünü gören bir kişi, birinden destek görecek demektir.

Rüyada Meşale ile Koşmak

Rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir haberi yakın bir zaman içinde alacağına işaret eder. Bununla birlikte rüya sahibinin çabaladığı, sonuç beklediği bir işten iyi haberler alacağına delalet eder. Kişinin yolunun aydınlanacağına ve geleceği ile ilgili güzel kararlar alarak aydınlık bir geleceğe adım atacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Meşale Taşımak

Taşırken eğer meşale yanıyorsa rüya sahibinin aile mirasını yöneten konuma geçeceğine, kendinden sonraki neslinin önemli başarılara imza atacağına, uzun yıllardır verdiği emeklerin karşılığını misliyle alacağına, toplum içindeki konumunun yükseleceğine, önemli zaferler elde edeceğine yorumlanır. Eğer meşale sönmüşse yaşanabilecek başarısızlığa, zor atlatılacak sıkıntıya, hayatını zorlaştıracak hastalığa da işarettir.

Rüyada Elinde Meşale Tutmak

Kişinin şansının dönerek güzel günlerin başlayacağına ve mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin bir takım endişeleri var ise bu endişelerin son bularak aydınlık bir geleceğe adım atacağına ve başarıdan başarıya koşarak çevresi tarafından takdir toplayacağına işarettir. Rüyanın bir başka yorumu ise rüyayı gören kişinin sevdikleri ile bir arada mutlu bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada Başkasının Elinde Meşale Görmek

Rüya sahibinin güven endişesi duyduğu bir kişiye karşı yeniden güvenmesi ve tedirginliklerinin ortadan kalkması anlamına gelir. Eğer rüya sahibinin hayatında bir kadın- erkek var ise ona karşı güvenerek güzel bir geleceğe adım atacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda çok sevdiği insanların başarıya ulaştığını ve gurur duyacağı anlamına da gelir. Aynı zamanda bu rüya bir kıskançlık ve hasetlik olarak da yorumlanır.

Rüyada Sönmüş Meşale Görmek

Kişinin umut ettiği bir şeyin gerçekleşmemesi ve kişiyi büyük bir üzüntüye boğmasına delalet eder. Rüya sahibinin bir konuya çokça bel bağladığına ve bunun olmayarak rüya sahibini üzeceğine delalettir. Rüya genel olarak olumsuz şekilde yorumlanır. Kişinin hayal kırıklığına uğraması ve üzülmesine yorulur. Rüya sahibinin uzun bir dönem için bu hayal kırıklığından kurtulamayacağı şeklinde de yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git