Rüyada Melek Görmek

Rüyada Melek Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.064 kez okundu.

Rüyada melek görmek, hayra yorumlanır. Kısmet, nasip anlamına gelir. Melek gören kişi hayırlı bir kısmetle karşılaşır. Rüyada gökten melek indiğini görmek birçok bereket ve bolluğun size uğrayacağını gösterir. Rüyada melek gören kişi güzel bir haber alır. Hayırlı bir işe başlar, hayırlı bir adım atar. Rüyasında beyaz bir melek görmek çok güzel bir işe adım atacağınıza ve bu işin çok hayırlı olacağına işaret eder. Aldığınız kararların güzel olması anlamındadır.

Rüyada Melek Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada melek

Rüyada melek görmek, iyilik saflık temizlik anlamına gelir. Rüyada melek gören kişi birinden bir iyilik görecektir. Rüyada meleğe dokunduğunu görmek çok hayırlı biriyle çok hayırlı işler yapacağınıza işaret eder. Rüyada birçok melek görmek çok güzel bir hayata başlangıç yapacağınız anlamındadır. Hac ziyareti yada umre ziyareti yapabilirsiniz yada hac görevini yapan biriyle muhabbet edebilirsiniz.

Rüyada Melek Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada melek kıyafet giymiş bir melek görmek kötü bir haber alacağınıza işaret eder. Özellikle siyah giymiş melek görmek çok büyük kötülük göreceğiniz anlamına gelir. Gizli bir düşmanınız olabilir. Gizli düşmanların ummadığınız anda size zarar vermek isteyebilir. Rüyada birçok meleğin gittiğini görmek yaptığınız hata yüzünden büyük bereketi kaçırdığınızı gösterir. Rüyasında melek gören bir kişinin, gerçek hayatında sürekli kendisini koruyup kollamaya çalışan ve onun iyiliğini gözeten biri ya da birilerinin olduğunu gösterir. Aynı zamanda melek sembolü, yeni ve güzel gelişmelerin habercisi olabilir.

Rüyada Melek

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada melek görmenin anlamı ve melek rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Melek Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Merve dedi ki:

    Ben rüyamda bir evdeyiz ve arkadaşımla camdan bakarken o kadar çok melek yeryüzüne iniyor ki neredeyse yerler gözükmüyor sonra ben elimi camdan uzatıyorum bi tane melek bana yaklaşarak elimi tutuyorum ama çok hızlı gelişiyor bunlar hemen yanıma gelip bana kızımın adının almıla olacağını söylüyor ve bi kız ismi daha söylüyor sonra gidiyor bende hey gitme geri gel diyorum tekrar geri gelip peki kiminle evlenicem diyorum ve onlarda söylüyor anlamını baya bi araştırdım ama bulamadım yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  2. Nurcan dedi ki:

    2 dir bir Melek rüyama giriyor.senin nasibin suydu diyor.ilk gördümde 8 ay ömce tek ismini söylemisdi simdi hem ismini hem soy ismini söyledi.ne anlama geliyor

Sayfa başına git