Rüyada Maymun Görmek

Rüyada Maymun Görmek
22 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.129 kez okundu.

Rüyada maymun görmek, size kin besleyen biri ile uzun bir münakaşaya gireceğinize ya da yeni bir düşman edineceğinize delalettir. Kafanızın karışacağına delalet eder. Bir düşmanınızı yeneceğinizi ve zor günlerin biteceğini gösterir. Ayrıca bir hastalığa yakalanacağınızı ve bir türlü bu hastalıktan kurtulamayacağınızı gösterir. Kişi, büyük bir günah işleyecek demektir. Büyük bir sorunla karşılaşacağınızın ve zor günlerin sizi beklediğinin habercisidir. Genellikle hayra ve güzele işaret etmez. Kişinin etrafındaki insanlara dikkat etmesi gerektiğini ve işlerinde vereceği önemli kararları emin adımlarla atmaları gerekir. Yeni bir düşman kazanacaksınız demektir.

Maymun sizi mahvetmek isteyen bir düşmana bir hısıma delalettir aynı zamanda rüyayı gören kişinin veya hayatında bulunan bir erkeğin hayatında bulunan her türlü kötü davranış ve ahlaksız davranışları temsil eder. Etrafınızda ki sizi seven ve çok yakın olduğunuz bir arkadaşınızın size yapacağı kötülüğe işarettir.

Rüyada Maymunun Saldırdığını Görmek

Uzun süreli bir hastalığa, iyi niyetli olmayan çevrenizdeki insanlara ve kötü günlere işaret eder. Kişi, düşmanlarından ve dost görünen sinsi insanlardan kısa bir süre içerisinde kurtulacak ve kendisinden saklanan bütün sırları öğrenecek demektir. İşinizde bazı zorluklarınızın karşınıza çıkacağını ve işlerinizin başka insanlar yüzünden bozulacağını gösterir. Düşman edinmek, düşman yenmek veyahut günah işlemek anlamlarına geldiği için kişinin hayatında daha sağlam adımlar atarak ilerlemesi gerektiğini ve arkadaşlarını tekrardan bir gözden geçirmesinin onun açısından iyi olacağının göstergesidir. Bazen hayattan bezmiş bir hale kapılıyorsun, oysa istediğin zaman çok eğlenceli ve keyifli biri olabiliyorsun. Arkadaş çevrende eğlenceli tavırlarınla sevilip, beğenilen birisin. Yakın zamanda iş değişikliği veya terfi söz konusu olabilir. Bir kutlama veya davet görünüyor, bu bir yakınının düğünü veya doğum günü kutlaması da olabilir. Geç saatlere kadar eğleneceğiniz bir davete benziyor.

Rüyada Maymun Sürüsü Görmek

Maymunlar şakacı, taklitçi, eğlenceli insanları temsil ederler dolayısıyla hayatınıza girecek olan eğlenceli arkadaş gruplarına delalettir. Çok eğleneceğiniz günler yakında. Dostlarınla olan günlerinizin sonucunda yakın bağlar elde edeceğiniz insanlar çıkabilir ve sizi şaşırtabilir bu gelişmeler. Arkadaş ortamınız değişecek ve bu değişimin sizi de oldukça mutlu edeceğine delalet eder.

Rüyada Maymun Yavrusu Görmek

Maddi olarak uğrayacağın zarara, maddi ve aynı zamanda manevi olarak çok zor günler yaşayacağına, girişeceğin işlerde uğrayacağın zararlara işarettir. Fakat çok uzun zamandır üzerinde uğraştığın projenin büyük sevgi ve beğeni toplayacağına, iş yerinde olan popülaritenin artmasıyla tekliflerinin çoğalacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Evcil Maymun Görmek

Yakın zamanda kırılan ve tükenen umutların tekrardan alevlenecek ve artık seni kıran insanlara daha temkinli yaklaşıp geleceğini daha dikkatli ve akıllıca planlayacaksın. Artık yardım almadan sorunlarının üstesinden gelmeye başlayacaksın ve bu durumunda insanların dikkatini bir hayli çekecek. Hayatındaki problemlerinden tamamıyla soyutlanacağına ve yeni insanlara delalet eder.

Rüyada Konuşan Maymun Görmek

Arkadaşlarınız arasında çok konuşan, ukala ve samimiyetsiz bir insanın olacağına ve bu arkadaşınızın sizi konuşmasıyla ve hal, hareket, tavır üçlüsüyle sizi kendisinden soğutacağına delalet eder. Maymun iştahlı, yalaka ve yapmacık insanlarla artacak olan samimiyetinize ve sizi kendilerinden soğutacaklarına işarettir. Keyifsiz günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Maymundan Korkmak

Uzun zamandır hayali kurulan mutlu ve huzurlu hayatın yaklaşacağına, cesaretle attığınız adımların sonucunda çok güzel bir şekilde mükâfatlandırılacağınıza, hiç duymadığın sözler duyacağına ve hiç şahit olmadığın bazı gerçekliklere tanıklık, şahitlik edeceğine, hayatınla ilgili yaptığın bazı planların altüst olacağına ve üzerinde ufak bir baskı kurulacağına delalet eder.

Rüyada Maymun Sevmek

Uzun zamandır başına gelen bela ve musibetlerden arınacağına, hayatına giren bir insanın seni mutlu edeceğine, çok güzel haberler alacağına, kuracağın güzel dostluk ve ortaklıklara ve aynı zamanda bu ortaklıkların sana çok güzel ve karlı işler sunacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağınıza ve oldukça mutlu haberler alacağınıza delalet eder.

Rüyada Maymun Beslemek

Uzun zamandır hazırlandığın bir davadan anlının akıyla çıkacağına, bazı haberlerin seni sarsacağına, işlerinin kendiliğinden yola gireceğine, problemlerin birden biri patlak verecek bu durum biraz canını sıksa da bunlardan da rahat rahat sıyrılacaksın, son zamanlarda neye kalkışırsan hayırla sonuçlanacağına içinin huzur ve sevinç duyacağına delalet eder.

Rüyada Maymunun Isırdığını Görmek

Her ne kadar istemeseniz de olumsuz olaylar yaşayacağınıza, güç, moral, motivasyon, para kaybedeceğiniz günlere hazırlanın, çok sevdiğiniz birinden uzunca bir süre ayrı kalabilirsiniz hazırlayın kendini bu duruma, önündeki zaman diliminde eline geçen işlere ve fırsatlara hakim olacağına ve bol kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Maymun Yakalamak

Hilebaz ve düzenbaz birinden yardım alarak gireceğin birtakım işleri işaret eder. Bu birliktelik ile birlikte sorunların ortadan kalkacağına ve etrafınızda ki insanların güvenini kazanacağınıza, hoşgörülü biri olarak yolunuza devam edeceğinize, hayatındaki engelleri ve aksilikleri ortadan kaldıracağına ve bunlar için önlemler alacağına, korunacağına ve sakınacağına işarettir.

Rüyada Maymun Eti Yemek

Çalkantılı geçen aile arası ilişkilerinizin dineceğine ve huzurlu bir ortama geçiş yapacağınıza, çok önemli işlere gireceğinize ve bu işlerin getirdiği başarılar sonucunda geleceğinizin parlayacağına delalet eder. Seni üzen, kıran ve huzursuz olmana sebep olan insanlarla zorunlu olan birlikteliklerini bitirmene az kaldığına, huzurlu günlerin yakınında olduğuna işarettir,

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git