Rüyada Mantar Görmek

Rüyada Mantar Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.064 kez okundu.

Rüyada mantar görmek, tehlikeli kadın olarak yorumlanır. Eğer rüyayı bir kadın gördüyse ummadığı bir arkadaşından bir kötülük görebilir. Eğer gören bir erkekse kafasını karıştıracak bir kadın olarak yorumlanır. Bekar erkekler için ise size faydası olmayan biri ile zaman geçireceğinize işarettir. Evli bir erkek gördüyse, eşiyle ilgili bazı sorunlar yaşayacağına dalalettir.

Rüyada Mantar Yemek

Gizli düşmanlıklar olarak yorumlanır. Kişi pişman olacağı işler içinde olabilir. Tehlikeli işlerle uğraştığınız ve bundan zarar göreceğiniz anlamına gelir. Mantar koparan kişi kötü olan kişileri hayatından uzaklaştırmak isteyecektir. Ayrıca kişi hiç düşünmeden hareket edecek ve onu üzecek olayların içinde kendini bulacaktır. Aldığı kararların çok önemli sonuçları olacağı anlamına gelir.

Rüyada Mantar Toplamak

Para harcamak olarak yorumlanabilir. Sürekli gereksiz harcamalar yapacağınız anlamına gelir. Gereğinden fazla harcama yapıp borçlanabilirsiniz. Ayrıca kişi kötü bir işin içinde olup vazgeçmek istemek olarak yorumlanır. Aynı zamanda kişi  hata yaptığının farkına varır ve bundan dönmek için çözüm yolu arar. Kişi, yeni bir işe girebilir ve kısa bir süre içerisinde bu işinde yükselerek hayalini kurduğu başarıya ulaşabilir. Aynı zamanda mantar gören bir kişi, güzel bir gelir elde edecek ya mirasa sahip olacak demektir.

Rüyada Mantar Pişirmek

Kişinin içinde bulunduğu sıkıntı, üzüntü ve sorunlardan kendi çabası ile kurtulacağına delalet eder. Kendi kendine bu zor dönemi atlatacak olan kişi, huzura, esenlik ve mutluluğa kavuşacaktır. Aynı zamanda bu rüya, kişinin rızkının, nasibinin artacağı anlamı taşır. Hane içinde yaşanacak bir durum ya da olay haneye rahatlama getirecek şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada Mantar Bulmak

Güzel değişimler ve sevindirici haberlere işaret eder. Rüyayı gören kişinin hiç ummadığı bir anda karşısına çıkacak bir nasibe yorulur. Bu nasiple kişinin hanesinde bereket artacaktır. Eğer, bulunan mantar taze, temiz ve beyaz ise başarı, mutluluk anlamı taşır. Eğer, mantar kirli ve koyu renkte ise bir takım sorunlar ile karşılaşabileceğine tabir edilir.

Rüyada Mantar Aramak

Bu süreçte aile içinde yaşanabilecek olası ufak tefek tatsızlıklar, sürtüşmeler yaşanabileceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre, kişinin nasibini, kısmetini bulmak için verdiği çabayı, harcadığı emeği ifade eden bir rüyadır. Bir diğer yoruma göre rüya sahibi yeteneklerini ön plana çıkarmak adına bir takım çalışmalar içinde olacağı ve bu hedefini gerçekleştireceğine tabir olunur

Rüyada Mantar Soymak

Afiyette olmak, ağız tadının, sağlığın yerinde olması anlamlarına gelir. Rüyada mantar soyduğunu gören kişi hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Bir diğer yorumu ile bu rüya, kişinin girdiği bir işte, çalışmada ya da proje de büyük başarılar sağlayacağı tabir edilir. Aynı zamanda kişinin iş ve sosyal çevresinde saygınlığı artacak ve herkes ona imrenerek bakacaktır.

Rüyada Mantar Yıkamak

Rüyada mantar yıkamak, kişinin hayatının genelindeki titizliğine yorumlanır. Her konuda gösterdiği titizlik kişi için olumlu sonuçlar verecektir. Bazı yorumculara göre, rüya sahibinin çok önem verdiği, hassas konularda dikkatle davranacağı ve önemli kararlar vereceğine delalet eder. Bu rüyanın bir yorumu ise kişinin her işinde temiz niyetli olduğu ve iyi düşüncelerle davrandığına işaret eder.

Rüyada Mantar Ayıklamak

Hayatında sorun çıkaran, kişiye engel olan bazı kişilerin ve durumların olduğuna ve artık kişinin bu kimse ve durumlardan kurtulması gerektiğine tabir olunur. Rüyayı gören kişi, netleşecek ve bu kişi ve durumlardan kurtulacaktır. Bu rüya uyarıcı nitelik taşıyan rüyalar arasındadır. Kişinin hayatında doğru ve yanlışı ayırması gerektiğini anlatır. Aynı zaman da uğraştırıcı bir işin güzel sonuçlanacağına da yorulur.

Rüyada Mantar Çorbası İçmek

Rüyada mantar çorbası içmek, maddi ya da manevi bir yükten, bir ağırlıktan, sıkıntıdan kurtulmak manasına gelir. Bu yük bir borç olabileceği gibi manen sıkıntı, bunalım ya da bir hastalık olabilir. Özel hayatta yaşanan bir takım sorunların biteceğine de yorulmaktadır. Bir başka yoruma göre ise bu rüya, rahatlık bulmak olarak tabir olunmuştur.

Rüyada Mantar Çıkarmak

Kişi, gelir elde edeceği, kazancını artıracağı, cebinin rahatlayacağı bir işe girecek ya da böyle bir iş yapacaktır. Geçim sıkıntısı çekiliyor ise bu sona erek, borçlar varsa ödenecek ve mali sıkıntılar mevcut ise çözüm bulunacaktır. Kişi rızkı, nasibi için uğraşacak, didinip çalışacak manası taşır. Aynı zamanda hayırlı bir evlada da delalet eden bir rüyadır.

Rüyada Mantar Hastalığı

Kişi, mantar hastalığını kendisi için görmüşse şüpheli bir durum ya da olaya işaret eder. Dikkatli olunması gereken bir duruma delalettir. Eğer hastalık başka birinde görülüyor ise o halde rüya sahibinin ailesi, akrabaları ya da çevresinde sıkıntılı ya da zor durumda olan birinin varlığına yorulur. Bir diğer yoruma göre kişinin yakın çevre ile ilişkili sıkıcı durumlara tabir olunur.

Rüyada Mantar Temizlemek

Rüyayı gören kişinin kendisi ya da sevdiği insanlar için yapacağı hayırlı işler olarak yorumlanır. Kişi, bir konuda gerekeni yapacak ve esenlik, huzur kazanacaktır. Bu sayede herkes ona imrenecek, ailesi ve çevresi kişi ile gurur duyacaktır şeklinde yorumlanır. Bir diğer yoruma göre kişi, yapmış olduğu bir hatayı telafi edecek bir davranışta bulunacak demektir.

Rüyada Mantar Yetiştirmek

Kişinin bugün attığı adımların ilerleyen zamanlarda çok güzel sonuçlar vereceği, başarıları, mutlulukları simgeler. Aynı zamanda bu rüya, hayatın bolluk ve bereketli olacağına dikkat çeker. Zor bir süreç atlatan kişinin üst üste yaşayacağı mutluluklar ile tüm kötü ve zor günleri arkada bırakacağına tabir edilir. İş hayatında ise yakında gelecek olan bir yükselişin ya da başarının işaretçisidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git