Rüyada Mantar Görmek

Rüyada Mantar Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 805 kez okundu.

Rüyada mantar görmek, tehlikeli kadın olarak yorumlanır. Eğer rüyayı bir kadın gördüyse ummadığı bir arkadaşından bir kötülük görebilir. Eğer gören bir erkekse kafasını karıştıracak bir kadın olarak yorumlanır. Bekar erkekler için mantar görmek size faydası olmayan biri ile zaman geçireceğinize işarettir. Evli bir erkeğin rüyasında mantar görmesi eşiyle ilgili bazı sorunlar yaşayacağına dalalettir.

rüyada mantar

Rüyada mantar görmek, gizli düşmanlıklar olarak yorumlanır. Rüyasında mantar yediğini gören kişi pişman olacağı işler içinde olabilir. Mantar yemek tehlikeli işlerle uğraştığınız ve bundan zarar göreceğiniz anlamına gelir. Mantar koparan kişi kötü olan kişileri hayatından uzaklaştırmak isteyecektir. Rüyasında mantar yiyen kişi hiç düşünmeden hareket edecek ve onu üzecek olayların içinde kendini bulacaktır. Aldığı kararların çok önemli sonuçları olacağı anlamına gelir.

Rüyada mantar, para harcamak olarak yorumlanabilir. Sürekli mantar toplamak gereksiz harcamalar yapacağınız anlamına gelir. Gereğinden fazla harcama yapıp borçlanabilirsiniz. Mantarı ağzında tutan kişi kötü bir işin içinde olup vazgeçmek istemek olarak yorumlanır. Mantarı yediğini gören kişi  hata yaptığının farkına varır ve bundan dönmek için çözüm yolu arar. Rüyasında mantar gören bir kişi, yeni bir işe girebilir ve kısa bir süre içerisinde bu işinde yükselerek hayalini kurduğu başarıya ulaşabilir. Aynı zamanda mantar gören bir kişi, güzel bir gelir elde edecek ya mirasa sahip olacak demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git