Rüyada Mahşer Görmek

Rüyada Mahşer Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 987 kez okundu.

Rüyada mahşer görmek, tövbe etmek olarak yorumlanır. Mahşer yeri gören kişi yaptığı hataları fark edip tövbe edecektir. Yapılan hatalar bu dönemde farkedilebilir ve yapmamak için bazı kararlar alınabilir. Rüyada mahşer yeri gören kişi tövbe eder ve pişmanlık duyduğu konularda dua edebilir. Günahların affedilmesi için ibadete yönelinebilir. Duaların çok olacağı bir döneme işaret eder.

Rüyada Mahşer Görmek Ne Anlama Gelir ?

Mahşer Günü Yeri Meydanı Kıyamet

Rüyada mahşer görmek, sırları gizlemeye işaret eder. Rüyada mahşer yeri gören kişi ve kaybolduğunu gören kişi bazı konularda sırlara sahiptir. Sırların açığa çıkacağından korkulabilir ve sırların gizliliği için büyük özen gösterilir. Gizliliğin söz konusu olduğu olaylar gündeme gelebilir. Sırların gizliliğine önem vereceğiniz bir döneme işaret eder.

Rüyada Mahşer Görmek Ne Demek ?

Rüyada mahşer, verilen sözlerin yerine getirilmesi olarak yorumlanır. Mahşer yeri gören kişi verdiği sözleri yerine getirmek için adımlar atacaktır. Başkasına verdiğiniz sözleri bu dönemde yerine getirmek isteyeceksiniz. Bu sözler sizin güvenirliliğinizi belirleyecek sözler olabilir. İtibarınızın kurtulması için ve güvenirliliğinizi korunması için verdiğiniz sözleri tutmanız gerektiğine işaret eder. Mahşer demek çok kalabalık bir insan topluluğu demektir. Bu rüya bir nevi uyarı niteliği de taşır. Çünkü etrafınızda ne kadar çok insan varsa bir o kadar da düşmanınız vardır. Bu rüyayı gören bir kişi verdiği sözlerin arkasında durmalı ve etrafındaki insanları büyük bir tititzlik ile seçmelidir. Aynı zamanda dostunuzu düşmanınızı iyi ayırt etmeli ve bütün adımlarına dikkat etmelisiniz.

Rüyada Mahşer

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada mahşer görmenin anlamı ve mahşer rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Mahşer Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. saziye dedi ki:

    ben ruyamda sorguya cekildigimizi gordum yanimdaki sualini cevapliyamadi onu cehenneme goturduler banada said ve şaki nedir diye sordu tam cvp verecekken cennete goturun dedi buyuk bi sevincle bi yere geldim orada hatim arkadaslagordum sevinc le agladim burdada toplayana sukurler olsun dedim herhalde sonra yola koyulduk gerisi yok yorumlarsaniz sevinirim slm ve dua ile

Sayfa başına git