Rüyada Madalya Görmek

Rüyada Madalya Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 880 kez okundu.

Rüyada madalya görmek, güç ve kudrete yorumlanır. Rüyasında madalya takan güçlü ve kararlı adamlar atacaktır. Başkalarının madalyasını görmek başkasının sizin üzerinizde güç savaşı vereceği anlamındadır. Elinde madalya tutan kişi başkasının sırlarını öğrenecektir ve sırlarını başkasını söyleyecektir. Rüyada madalyayı ısırdığını görmek iş yerinde çalışma arkadaşlarının arasında çekişme olacağı anlamındadır. Madalyayı elden düşürmek başkalarının sizin açıklarınızı yakalayacağına dalalettir.

Rüyada Madalya Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada madalya

Rüyada madalya görmek, şan ve şöhret olarak yorumlanır. Birine madalya vermek biriler ile mutluluğunuzu paylaşacağınız anlamına gelir. Madalyanın elinizde yandığını görmek çok büyük bir hata yapacağınız anlamındadır. Madalyanın ağır olması sizi üzecek birinin ve bir şeyin hayatınızda olacağına işaret eder. Madalyanın birkaç kişi tarafından paylaşıldığını görmek, ekip çalışmasıyla yapacağınız işin başarıyla sonlanacağını gösterir.

Rüyada Madalya Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada madalya iki yüzlülük olarak yorumlanır. İki yüzlü insanlarla muhatap olacağınızı gösterir. Madalyayı başkasına verdiğinizi görmek bir başkasına iki yüzlülük yapacağınız onu yarı yolda bırakacağınız anlamına da gelir. Madalyayı yere düşürmeniz saklanan büyük sırların ortaya çıkacağını gösterir. Madalyanın renk değiştirdiğini görmek sizin için doğru olan şeylerin aslında yanlış  da olduğunu gösterir. Büyük yüzleşme gerçekleşeceği anlamındadır. Rüyada madalya görmek, başarılarınızın karşılığını alacağınızı gösterir. Çok uzun zamandır çalışıp üzerinde uğraştığınız bir işin meyvelerini artık almaya başladığınızın göstergesidir. Madalya gören bir kişi, çevresindeki insanların samimiyetine ve dürüstlüğüne daha dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Madalya

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada madalya görmenin anlamı ve madalya rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Madalya Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. burçin dedi ki:

    Ruyamda kiz arkasimin kazandıgi bi madalyonu gordum elinde gumus gbi gri kenarlari zincirli

Sayfa başına git